Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Okul Öncesi Parmak Boyası Etkinlikleri

Parmak boyası nasıl kullanılır gösterilen en güzel resimleri hazırladık. Çocuklarımızla birlikte yapacağımız en güzel boyama etkinliklerini hazırladık. Çocuklar parmaklarıyla resim yapmayı, boyama yapmayı çok severler. Bu yüzden parmak boyaları kullanarak en güzel şekilde yapacağımız boyama etkinlikleri hazırladık. Tabi parmaklar, eller ve ayakları içinde barındıran bizlere fikir verecek çalışmalardan oluşan bir galeri var. Aynı zamanda videolarla yapacağımız çalışmalara da örnek hazırladık. Çocuklara zarar vermeyecek içinde zararlı maddelerin olmadığı parmak boyamaları ile tablolar yapabilirsiniz. Anneler günü hediyesi, öğretmenler günü hediyesi, babalar günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Okul öncesi etkinlikleri birçok şekilde değerlendirebilirsiniz.

Okul Öncesi Parmak Boyası Etkinlikleri 59

Boyama etkinliklerinde kendi yaptığınız parmak boyalarını da kullanabilirsiniz. Eğer nasıl yapılacağını merak ediyorsanız ev yapımı parmak boyası nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Hazırladığınız parmak boyalarıyla, kaliteli boyalarla anahtarlıklar yapabilirsiniz. En güzel örneğinin yapılışına ise el izi anahtarlık yapılışından ulaşabilirsiniz. O halde hemen örneklere geçip okul öncesi parmak boyası etkinliklerini inceleyelim.

Parmak Boyası Etkinlikleri

Parmak boyamız hazır, tablolar yada kağıtlar hazır, minik eller de hazır peki nasıl boyamalar yapacağız, nasıl çalışmalar yapacağız dediğinizi duyar gibiyim. Bu yüzden içinde çok güzel fikirlerin olduğu galeri hazırladık. Aynı zamanda 2 güzel video ile 35 tane farklı çalışmanın yapılışını hazırladık. Sizde beğendiklerinizi okulda sınıf içi etkinlikleri olarak veya evde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Aile boyu el izlerinizi kanvas tablolara çıkartıp ömür boyu saklayacağınız bir hatıra oluşturabilirsiniz.

İlk olarak sizlere parmaklarla, ayaklarla hazırlanmış en güzel boyama etkinliklerini inceletmek istiyorum.

İkinci olarak ise videolara geçelim. İlk videoda 35 çalışma var. 2. videoda ise parmak boyama kaktüs çalışmasını inceleyeceksiniz.

Benzer İçerikler
One thought on “Okul Öncesi Parmak Boyası Etkinlikleri”
  1. Lenta Rabelo Costa Rabelo dedi ki:

    Adorei!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler