Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İpten Bebek Nasıl Yapılır?

Artık ipleri değerlendirme projesi hazırladık. Bu kez çocuklarımızla birlikte yapacağımız bir proje var. İpten bebek nasıl yapılır? Adım adım nasıl yapıldığını öğrenecek sonrasında ise renk renk bebekler yapmaya başlayacağız. Ayrıca bu sevimli bebekleri bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Bu projeyi çocuklarımızla birlikte yaparken çok keyif alacağız. Hatta bu modeli okullarda sınıf içi etkinlikler olarak yapabilirsiniz. Okul öncesi etkinlikleri ve yapılışı olarak da oldukça uygun bir model. Renkli akrilik ipler veya elimizde olan iplerle çok güzel bebekler yapabiliriz.

İpten Bebek Nasıl Yapılır? 1

Bu paragrafta daha önce yaptığımız el yapımı bebek modellerinden bahsedelim. Tam tatil günlerinde, ders aralarında yapmalık modeller. Tahta kaşıktan bebek yapımı çok ilginizi çekecek ve keyifle yapacaksınız. Yöresel bebekler de hazırlayabilirsiniz. Tahta mandaldan bebek yapımı yine çok severek yapacağımız projeler arasında. Son bahsedeceğimiz proje ise şönil telden etkinlikler olacak. Şönil telden bebek yapımı kolayca yapacağınız bebek modellerden. Hazırsanız yeni modelimizin yapılışına geçelim. Adım adım ipten bebek nasıl yapılır öğrenelim.

Adım Adım İpten Bebek Yapımı

Renkli ipler, elyaf, inciler, makas, iğne, iplik gibi birçok malzeme kullanarak çok sevimli bebekler yapıyoruz. Çanta süsü, anahtarlık, dönenceler, kapı süsleri, biblolar yapabiliriz. Adım adım bu sevimli bebeklerin nasıl yapıldığını öğreneceğiz.

İpten Bebek Nasıl Yapılır?

Kızıl, sarışın, esmer…Sevimli bebekler yapıyoruz. Yukarıdaki bebekler yapacağımız çalışmalarda fikir verecek. Ellerine küçük çiçekler, küçük şemsiyeler verebilirsiniz. Hazırsanız son olarak videoya geçelim. Daha sonra bu güzel sevimli bebeklerin yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler