Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuru Meyvelerden Neler Yapılır?

Kuru meyvelerden neler yapılır? Bugün çok güzel çalışmalara imza atacağız. Dekorasyonumuzda kullanacağımız birbirinden güzel fikirler. Hemen kış aylarındayken kış meyvelerini kurutmaya başlayabiliriz. Böylece kuru meyveler elimizde hazır bulunur ve gerektiği zaman kullanabiliriz. Özellikle soya mum modelleri, dekoratif mum modelleri yapıyorsanız yazın da kıştan kuruttuğumuz meyveleri kullanabiliriz. Kuru meyvelerden kapı süsü, kuru meyvelerden mumlar, ağaçlar yapabiliriz. Birazdan örnekleri inceleyeceğiz. Biraz daha önce yaptığımız dekorasyon fikirlerine göz atalım.

Kuru Meyvelerden Neler Yapılır? 66

Bu paragrafta daha önce yaptığımız kendin yap dekorasyon fikirlerinden bahsedeceğiz. Evimiz için çok güzel aynalar yapabiliriz. En güzel dekoratif ayna modellerini kilden dekoratif ayna modelleri nasıl yapılır içeriğimizde bulabilirsiniz. Son zamanlarda rustik ampul modelleri de ev dekorasyonunda çok kullanıyor. En güzel örneklerini rustik ampul ile dekorasyon önerilerinde bulabilirsiniz. Dekoratif saksı modelleri de ev dekorasyonunda tercih edilen ürünler arasında. 7 farklı kendin yap saksı modellerini inceleyebilirsiniz. Gelelim şimdi çok beğeneceğimiz birbirinden güzel kuru meyvelerden neler yapılır galerisini incelemeye.

Kuru Meyvelerden Dekorasyon Fikirleri

Meyveleri petek üzerinde veya fırında kurutarak çeşitli kendin yap projelerinde kullanabiliriz. Limon, mandalina, portakal, elma, kivi gibi meyveleri kesip kurutarak yapacağımız çalışmalar hazırladık. Kuru meyveleri dekorasyon yapımında kullanacağınız gibi isterseniz kurabiye yapımında, kek yapımında, pasta yapımında, pasta süslemelerinde de kullanabilirsiniz.

Hazır mısınız. Şimdi en güzel çalışmaları inceleyeceğiz. Kuru meyvelerden neler yapılır inceliyoruz.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Kuru Meyvelerden Neler Yapılır?”
  1. liliam Gabriel mendes dedi ki:

    Amei tudo!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler