Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Köşeden Köşeye Motifli Battaniye Yapılışı

C2C battaniye modellerinden yeni bir örneğin anlatımını hazırladık. Köşeden köşeye motifli battaniye yapılışı. Çok severek öreceğiniz yeni tekniklerden. Corner to corner battaniyeleri örmek çok keyifli. Birçok deseni uygulayarak battaniyeleri örüyoruz. Motif motif örüyoruz. Bütün olarak örüyoruz. Sadece battaniye olarak değil kırlent modellerinde paspas modellerinde de kullanıyoruz. C2C battaniye için birçok şema var. Şemalardan beğendiklerinizi örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Daha önce hazırladığımız kadife ipten köşeden köşeye battaniye 2 renkli olarak ördüğümüz yıldız desenli battaniyelerden. Kenarını ponponlarla süslemiştik. Yine süslemek için püskülleri de kullanabilirsiniz. El örgü bebek battaniyelerinden ördüğümüz desen yine bütün örülen lama desenli bir battaniye. Baklava desenli köşeden köşeye örgü yine çok beğenilecek muhteşem modellerden. Kilim, halı, paspas olarak da örebilirsiniz. Muhteşem olur. Şimdi tığ işi battaniye olarak ördüğümüz köşeden köşeye motifli battaniye yapılışını öğrenelim.

Köşeden Köşeye Motifli Battaniye Nasıl Örülür?

Evde kalan ipleri değerlendirmek isteyenler için muhteşem bir örnek hazırladık. Köşeden köşeye motifli battaniye yapılışı. Her bir motifi artık iplerinizle örebilir renkli örgü bebek battaniyesi modelleri örebilirsiniz.

Köşeden Köşeye Motifli Battaniye Yapılışı

Battaniyeyi yukarıdaki gibi renk renk örüyoruz. İster çok renkli ister 2 – 3 renkli olarak yapabilirsiniz. Battaniyeyi tamamladığınızda ise beğendiğiniz kenar oyası modellerini örebilirsiniz. Köşeden köşeye motifli battaniye yapılışı için anlatıma geçiyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler