Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İle Kare Motif Yapımı

Tığ işi örgü modellerinden yine istersek tek renk istersek 2 renk olarak öreceğimiz kare motif modelleri anlatımı hazırladık. Asil, çok şık ve muhteşem bir motif. 2 farklı renkle de örülmüş halini göreceğiz. Sizde beğendiğiniz renklerle motifi örebilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri olarak örülecek çok güzel bir örnek. Bebek battaniyesi, örgü hırka modelleri, örgü yastık modelleri gibi birçok modelin yapılışında kullanacağımız çok güzel bir model. Biraz daha önce ördüğümüz kare motiflerden bahsedelim. Daha sonra yeni motifin yapılışına geçeriz.

Bugüne kadar yüzlerce motifin yapılışına göz attık. Kimi yuvarlak kimi kare motifler. Bugün yine kare motif öreceğiz. Öncesinde yine daha önce yapılışını paylaştığımız motiflere göz atacağız. Son paylaştığımız motifler arasında ajurlu kare motif yapılışı yer alıyor. Hırka, battaniye, runner gibi birçok modelde kullanabilirsiniz. Tığ işi kare motif yapımı ise bildiğimiz düz örülen kolay örgü modellerinin motif haline çevrilmiş hali. 1 zincir 1 sık iğne ile yapıyoruz. Popcorn kolay örgü bebek battaniyesi anlatımı tamamlandığında popcorn baklava dilimlerini oluşturuyor. Tığ ile kare motif yapımı için anlatıma geçiyoruz.

Kare Motif Yapımı Anlatımlı

Popcorn örgü modelleriyle örülmüş yeni bir motif daha. Hırkalar, yelekler, battaniyeler, yastıklar örebiliriz. Motifin her iki hali de çok güzel olmuş. Gösterişli ağır motiflerden. Tığ işi kare motif modelleri nasıl duruyor bir göz atalım.

Tığ İle Kare Motif Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Tığ ile kare motif yapımı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler