Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Uyku Tulumu

Örgü uyku tulumu anlatımı var sırada. Tığ işi ile ördüğümüz saç örgülü çok güzel bir model. Sizde çocuklarınıza, torunlarınıza örmek isterseniz diye vidolu anlatımını hazırladık. Yine yabancı örgü modellerinden. Daha önce de dediğim gibi benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Ben kağıt kalem alıp video başına geçiyorum ve nasıl örüldüğünü not alıyorum. Daha sonra ipimi, tığımı alıp hangi modelin anlatımını yazdıysan örmeye başlıyorum. Takıldığım yerde tekrar bakıyorum. Ve model ortaya çıkmış oluyor. Örgü uyku tulumu için farklı modellerimiz de var. Şimdi biraz onlardan bahsedelim. Daha sonra yeni modelin tarifine geçeriz. Örgü uyku tulumu modelleri anlatımlı örneğimiz şiş ile ördüğümüz bebeklerimizi sıcacık tutacak bir model. Videolu tığ işi örgü tulum battaniye modeli yapılışı renk renk tığla ördüğümüz bir örnek. Bebek örgü tulum modelleri yapılışları ise yine çok beğeneceğiniz şişle örülen modellerden. Gelelim şimdi tığla ördüğümüz yeni örgü uyku tulumu yapılışına.

Bebek Örgü Uyku Tulumu Modelleri Anlatımlı

Tığ ile örgü uyku tulumu yapılışı hazırladık. Kenarında ahşap düğmeleri olan, tığ işi saç örgülerle örülmüş çok güzel bir örnek. Her renk ile örülebilecek harika birörnek. Bebe yünleri ve pamuklu ipler ilk tercihiniz olabilir ip seçiminde. Ve kullanacağınız ipe uygun tığlar ile örgü uyku tulumu modelleri örebilirsiniz. Modelde kırmızı bir iplik seçilmiş. 10 tane düğme kullanılmış. Akrilik bir iplik kullanılmış.

Örgü Uyku Tulumu 1

Örgü Uyku Tulumu

Uyku tulumu modele göre ördüğünüzde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Ben çok beğendim. Sizde örmek isterseniz işte tarifi. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler