Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay İğne Oyası Modelleri ve Yapılışları

İğne oyası yapımı öğrenmek isteyenler , yeni başlayanlar için kolay iğne oyası yapımı videosu hazırladık. Yeni başlayanlar önce kolay modellerden başlayıp kendilerini geliştirdikçe biraz daha zor modellere geçebilirler. İğne oyası modellerinin ilk temel taşı iğne oyası zürafa yapımı. İğne oyası öğrenmek isteyenler önce zürafa nasıl yapılır onu öğrenmeliler. Geçişleri öğrendikten sonra artık yavaş yavaş istedikleri her modeli yapabilirler. İğne oyası havlu kenarları, iğne oyası yazma modelleri, iğne oyası tespih modelleri , iğne oyası namaz başörtüleri ve iğne oyasına dair her şeyi yapabilirler. Kendilerine bir parça kumaştan örnek bezi yapabilirler. Öğrendikleri modelleri önce burada deneyip daha sonra uygulamak istedikleri alanlara yapabilirler.

Kolay İğne Oyası Modelleri Anlatımlı

Videoda yeni ve kolay modelin nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Sizde yaptığınız iğne oyası modellerinin yapılışını ister videolu , ister resimli olarak anlatımlarını bizimle paylaşabilirsiniz. İğne oyası modelleri her çeyizde olur mutlaka. Kendisi iğne oyası yapmak isteyenler videolarımızı takip ederek evde rahatlıklı iğne oyalarını öğrenebilirler.

Yeni başlayacak olanlar için kola ve güzel bir model anlatımı paylaşıyoruz. Sizde yazmalarınız için bu modeli ugyulayabilirsiniz. Nasıl mı yapılıyor. İşte videosu.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler