Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kış Meyveleri Örgü Şal Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında çok güzel şal anlatımı hazırladık. Popcorn örgü modelleriyle fıstık örgü modelleriyle hazırlanmış kış meyveleri örgü şal yapılışı. Kahve tonlarında tam kışa uygun örgü şal modellerinden. Sizde sevdiğiniz renklerle yeni model şalı örebilirsiniz. Şişle örülmüş şal boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tığ işi örgü şallar, şiş örgü şal modelleri kışın en çok kullandığımız aksesuarlarından. Tabi çeyizlik örgü modellerinde de şallar vazgeçilmez örgülerden. En güzel şal modellerini en güzel örgü modellerini buluyor oğullarımızın, kızlarımızın çeyizleri için örüyoruz. Baktüs şal modelleri, örgü boyunluk modelleri olarak da şallarımızı örüp kullanıyoruz. Az sonra paylaşacağımız şal boyunluk olarak kullanabileceğiniz modellerden.

Örgü şal modellerinden yeni örneklerden bahsedelim biraz. Şişle ördüğümüz şallar arasında şiş örgü şal örneği yapılışı var. Etol şal modelleri olarak kullandığımız ajurlu örgü modellerinden oluşuyor. Yine örneği örgü yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Tığla ördüğümüz şallardan çok beğeneceğiniz bir model önerimiz olacak. Tığla kenar oyalı şal tarifi. Örmesi kolay modellerden. Şimdi çok seveceğimiz kış meyveleri örgü şal yapılışına geçelim.

Kış Meyveleri Şal Nasıl Örülür?

Kış meyveleri örgü şal yapılışı hazırladık. Şalın yapılışı baştan sona Türkçe videolu. Hepimiz bu yüzden rahatça örebiliriz. Yabancı örgü modellerinden paylaştığımızda dil bilmediğimiz için biraz zorlanıyor olabiliriz. Fakat örgünün dili hep aynı olduğu için ellerini takip ederek örebiliriz. Yeni şalın anlatımı Türkçe olduğu için zorlanmayız.

Kış Meyveleri Örgü Şal Yapılışı

Son olarak şalın videosuna geçip kış meyveleri örgü şal yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler