Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Yeni Başlayanlar İçin Oklava Örgü Nasıl Yapılır?

Örgüye yeni başlayanlar için oklava örgü modelini sizler için videolu olarak hazırladık. Nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde videoda görebilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Oklava ile örmek zor gelirse yerine alternatif ürünlerde kullanabilirsiniz. Mesela bir cetvel, bir karton kullanabilirsiniz. Kalın bir şiş olabilir. Aynı işi görür. Önemli olan ilmekleri eşit uzunlukta olması. Oklava örgü modelleri ile birçok örgü yapabilirsiniz. Çok şık oklava örgü şal yapımı yapabilirsiniz. Atkılar , yelekler örebilirsiniz. Oklava örgü kazak yapabilirsiniz. Yapılışı kolay . Örmesi zevkli bir örnek. Oklava örgü modeli atkı örnekleri de çok şık oluyor. Kolayca kısa sürede bitiriyorsunuz.

Oklava Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Örgü örmeye yeni başlayanlar ve kolay değişik model arayanlar için güzel bir örnek. Ve oklava örgü modelinin nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde isteyenler için oldukça güzel bir video. Ayrıntılı bir şeklide oklava örgüsü yapılışı videoda anlatılmış. Bu güzel , zevkli örgü modeli birçok örgüde kullanılıyor. Az önce de bahsetmiştik. Oklava örgüsü bebek battaniyesi yapabilirsiniz. Boşluklardan kurdele geçirebilirsiniz. Altına ördüğünüz ipin farklı bir renginde kumaş geçirerek battaniye modellerinizi daha şık , gösterişli hale dönüştürebilirsiniz.

Sizde çekmiş olduğunuz videoları, anlatımlı örgü modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Tıpkı Akay Hanım gibi . Bu anlatımı bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Ellerinize sağlık.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler