Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kırkyama Bebek Battaniye Modelleri

Harika bir fikir. Artık iplere değerlendirmek için, söküntü ipleri değerlendirmek için haraşo örgü modeli ile parça parça battaniye örüyoruz. Kırkyama bebek battaniye modelleri çok güzel duruyor. Sizde örmek isterseniz elinizde parça parça ipleriniz varsa bu model kalan ipleri değerlendirme örnekleri için süper bir fikir. Kırkyama örgü modellerinden sizlere değişik modellerin yapılışından bahsetmiştik. Örgüde kırkyama çok güzel oluyor. Çok seviyorum. Hem parça iplerden kurtuluyoruz hemde şahane örgüler elde ediyoruz. Kırkyama örgülerden hırka örmek isterseniz kırkyama örgü hırka yapılışı çok şık bir örnek. Kırkyama örgülerde lif modelleri de güzel oluyor. Üçgen kırkyama lif yapılışı beğeneceğiniz örneklerden. İlk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen bir modelimiz var. Battaniye, hırka, şal gibi modellerde kullanabilirsiniz. Paspaslar örebilirsiniz. Kırkyama örgü tekniği nasıl yapılır önceki yazılardan detaylara ulaşabilirsiniz.

Kırkyama Battaniye Nasıl Örülür?

Kırkyama bebek battaniye modelleri için yeni iplerde kullanabilirsiniz. Parça iplerle örüldüğünde tam bir kırkyama görüntüsü oluyor. Yeni ipler aldığımızda ulaşmak istediğimiz battaniye ölçülerine ulaştığımızda belkide yine ipler artacak. O yüzden daha önce ördüğümüz örgülerden kalan iplerle örmek daha uygun olacaktır. İplerin kalınlıklarının aynı olması daha hoş görüntü verecektir. Ama ipleriniz çok ince ise 2 kat yapabilirsiniz.

Kırkyama battaniyenin genel hatları ile anlatımını videoda bulabilirsiniz. Sizler örgüde, şekillerde değişiklik yapabilirsiniz.

Kırkyama Bebek Battaniye Modelleri

Battaniyenin orta kısmı yukarıdaki gibi duruyor. Motif motif örüp birleştirebilir veya bütün olarak örmeye devam edebilirsiniz.

Kırkyama Bebek Battaniye Modelleri 1

Kırkyama bebek battaniye modellerinden bahsettik. Şimdi nasıl örüldüğünü videodan izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler