Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kare Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Kare motiflerle örülmüş kare motifli bebek battaniyesi yapılışı. Birçok renk düzeninde öreceğiniz ve bebeğinizi saracağınız bir bebek battaniyesi. Bebek battaniyesi modelleri olarak bugüne kadar birçok tarif hazırladık. Yayınladık. Her biri sizler tarafından çok sevildi. Ve birçok kez örüldü. En yeni bebek battaniyesi modelleri, kolay, şiş, tığ, motifli, gösterişli, zor birçok örnek paylaştık. Tunus işi bebek battaniyesi paylaştık. Hepsini anlatımlı olarak hazırladık. Kimi yazılı, kimi şemalı, kimi videolu. Yine hem şemalı hem de videolu olan bir örnek var sırada. Bebek battaniyesi örgü tığ işi örnek ile istediğiniz büyüklükte battaniyeler örebilirsiniz. Bebek battaniyesi el örgüsü için yine sevdiğiniz renk düzenlerini kullanabilirsiniz. Kare motifli bebek battaniyesi yapılışında 3 renk kullanılmış. Gri, sarı ve krem. Sizde aynı renkleri veya farklı renkleri tercih ederek basit bebek battaniyesini örebilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Yapımı

Bu motif kolay ve güzel. Her renk düzenine de çok yakışıyor. Bugün kare motifli bebek battaniyesi yapılışı olarak öreceğiz. Gri, sarı ve krem rengini kullanacağız. Battaniyenin motifin boyutlarını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. İsterseniz tek bir motifle büyüterek ve yine 3 rengi kullanarak güzel bir bütün örülen battaniye olarak tamamlayabilirsiniz. Hemen şemamızı ve battaniye için hangi renk düzenini kullanarak motifleri ekleyeceğimizi görelim. Modeldeki battaniyenin ölçüleri 100 x 100 cm civarında.

Kare Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı 10

Aynı desende değişen renklerle örüyoruz battaniyeyi. Toplamda 25 motif kullanarak tamamlıyoruz. İplik olarak ise % 100 saf pamuklu iplik kullanılmış.

Kare Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı 11

Kare motifli bebek battaniyesi yapılışı bittiğinde harika görünüyor. Şimdi nasıl örüldüğünü videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/caron-fair-and-square-baby-blanket/CAC0202-004051M.html?cgid=072420-global-folk

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler