Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Renkli Çanta Yapılışı

Kağıt ip örgü modellerinden çok güzel bir çantanın yapılışını hazırladık. Sevdiğimiz motiflerle sevdiğimiz tığ işi örneklerle renkli bohem örgü çanta örüyoruz. Elinizde olan kağıt ipleri veya renkli koton ipleri de kullanabilirsiniz. Renkli koton iplerle de çok güzel olur. Kağıt ipler çile halinde gramla satılıyor. Beğendiğiniz renklerden alabilir motifli örgü çantalar, renkli tığ işi çantalar örebilirsiniz. Kağıt ipten renkli çanta yapılışı için kırmızı, sarı, mor, mavi, yeşil gibi sevdiğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

Kağıt ipleri genelde örgü çanta, örgü şapka, örgü supla gibi modellerin yapılışında kullanıyoruz. Plaj çantaları, plaj şapkaları örüyoruz. Bugün daha önce ördüğümüz modellerin arasına yeni bir örnek ekleyeceğiz. Ona geçmeden önce farklı modellerin yapılışından bahsedelim. Kağıt ipten çanta modellerinden çok güzel modellerin içinde olduğu galeri hazırlamıştık. Önceki içeriklerimizden inceleyebilirsiniz. Kağıt ipten papatya çanta yapılışı çok beğeneceğiniz örneklerden. Kağıt iple farklı örgülerde örebilirsiniz. Mesela kağıt ipten sepet yapımı, kağıt ipten supla yapımı gibi. Şimdi kağıt ipten çanta yapılışı için talimatlara geçelim nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Kağıt İpten Çanta Nasıl Örülür?

Çok güzel görünen ördüğünüzde herkesin size tarif soracağı bir çanta. V trabzanlar, popcornlar, sık iğneler, trabzanlar, tığ işi lale, tığ işi motiflerle ördüğümüz renkli güzel bir çanta. Kağıt ipten renkli çanta yapılışı adım adım videoda yer alıyor.

Kağıt İpten Renkli Çanta Yapılışı 2

Kağıt İpten Renkli Çanta Yapılışı

Kağıt İpten Renkli Çanta Yapılışı 1

Çok güzel değil mi. O halde hemen videoya geçip kağıt ipten renkli çanta yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/COZr9EIn5UF/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler