Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İple Abajur Nasıl Yapılır?

Kağıt ip, hasır ip ve pamuklu iplerle çok şık abajurlar yapabilirsiniz. Beyaz ip kullanarak kağıt telkari, ip telkari görümünde çok şık abajurlar yapıyoruz. Kağıt iple abajur nasıl yapılır videodan izleyeceğiz. Elimizde bulunan hazır abajur iskeletlerini kullanabiliriz. Abajur yenileme, kendin yap projelerinden diyebiliriz. Tutkal, abajur şablonlarımızı kullanarak abajur veya farklı çalışmalar yapabiliriz. Quilling örneklerine benzer çalışmalardan. Çeşitli malzemelerden abajurlar, lambaderler yaptık. Mesela atık malzemelerden birçok projeler yapabiliriz. Örneğin plastik şişeden abajur yapılışı ilginizi çekecek kolay çalışmalardan. Tuvalet kağıdı rulosundan abajur yapılışı yine beğeneceğiniz DIY dekorasyon projelerinden. Eski dantelleri değerlendirme projelerinden de abajur yapmıştık. Mesela kullanılmayan dantellerden abajur yapımı çok hoş bir model. Eğer dantelleriniz varsa hiç çekinmeden abajur yapımında kullanabilirsiniz.

Kağıt İpten Abajur Yapılışı

Birazdan yapılışını adım adım öğreneceğiz. Bittiğinde ise ortaya muhteşem bir çalışma çıkacak. El emeği giz nuru çalışmalardan. Taşlarla, incilerle süsleyeceğimiz abajurda sizde kendi desenlerinizi oluşturabilirsiniz. Abajur yapımında kullanılanlarda iplik, tutkal, çeşitli şemalar yer alıyor.

Kağıt İple Abajur Nasıl Yapılır? 1

Kağıt İple Abajur Nasıl Yapılır? 2

Adım adım videoda yeni model özel tasarım kağıt iple abajur nasıl yapılır izleyeceğiz. Sonra ev dekorasyonumuz için veya hediyelik fikirler satış da olabilir avizemizi yapmaya başlayacağız.

Kağıt İple Abajur Nasıl Yapılır?

Abajuru tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem değil mi. Hemen yapmak isteyeceğimiz özel çalışmalardan. Eğer hazırsanız videoya geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler