Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Yapılışı

Şahane bir modelle devam ediyoruz. Sırada iğne oyalarından mutfak havlu kenarlarına uygulanmış bir örnek var. İğne oyası mutfak havlu kenarı yapılışı. Biraz daha geniş ve büyük yapılarak iğne oyası havlu modellerinde de kullanılabilir. İğne oyası çiçek modelleri küçültülerek ise iğne oyası yazma modellerinde kullanabiliriz. Çok amaçlı güzel bir örnek. İğne oyası havlu kenarı modellerinde daha enli, daha geniş örnekler kullanılıyor. Çeyizlik iğne oyaları için ise ağır iğne oyası modelleri tercih ediliyor. Belki sayı olarak az yapıldığı için gösterişli modeller seçiliyor. Az sonra paylaşacağımız modeli büyük havlu, küçük havlu, yazma olarak 3 lü takım yapabilirsiniz. Hatta aynı renklerde lif modelleri örerek 4 lü takımlar oluşturabilirsiniz. İğne oyası sepet modeli yapımını mutfak havlularında da kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel duracaktır. Hatta küçük dağlar arasında kullanabilirsiniz. Havlu kenarı iğne oyası deniz dalgası modeli yine küçük havlularda çok zarif duracak modellerden. Renk renk de yapabilirsiniz. Hatta bu model yazmalarda da kullanılıyor. Şimdi üzerinde küçük oynamalar yaparak farklı yerlerde de kullanacağımız oyamızın yapılışına geçelim.

İğne Oyası Mutfak Havlusu Nasıl Yapılır?

Mor çiçekleri olan havluya mor renklerden çiçeklerle yapılmış gösterişli bir model. Ağır iğne oyalarından. Mutfak havluları için daha kolay modeller seçebilirsiniz diye düşünüyorum. Büyük havlular için daha uygun sanki. Tabi bu benim fikrim. Siz en güzel oyaları en sevdiğiniz şekilde yapabilirsiniz.

İğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı Yapılışı

Model çok zarif çok şık. İğne oyası mutfak havlu kenarı yapılışı için hemen videoyu izlemeye geçelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler