Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyaları Havlu Kenarı

İğne oyası havlu kenarı modelleri ile devam ediyoruz. Her evde mutlaka iğne oyası vardır. Anneler kızları için çeyizler hazırlarlar. Geçmişten günümüze bu böyledir. Çeyizlerde her modelin en güzeli olur. En güzel şal modelleri, en güzel yelek modelleri, en güzel dantel örnekleri, en güzel iğne oyaları. Patikler, havlular daha neler neler. Genç kızlar evlenmeden önce bütün çeyizini hazırlar bitirir. Kendisine yeni örnekler arayanlar için biraz işlerini kolaylaştırma adına güzel bir havlu kenarı hazırladık. Bu güzel iğne oyası çiçek motifini farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. İğne oyası namaz örtülerinde de çok güzel duracaktır. İğne oyası dağ çeşitleri arasına kondurulmuş güzel bir çiçek. İğne oyası havlu üzerine uygulayacağınız daha birçok örnek var. İğne oyası file işleme teknikleri havlularda ve namaz örtülerinde çok güzel duruyor. Ben file işini çok seviyorum. Çok zarif ve ağır. İğne oyası motif örnekleri çok kullanılıyor havlularda. İğne oyaları havlu kenarı için yeni modelin yapılışına geçelim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

İğne oyası tekniklerini bildikten sonra her modeli çıkartabilirsiniz. Zor örneklerde belki biraz zorlanabilirsiniz. İlk yaptığınızda çirkin olabilir ama üzerine birkaç deneme ile çalıştığınızda çok daha güzel olacaktır oyanız. Ondan sonra ister yazma kenarına ister iğne oyaları havlu kenarına yapabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız örnek ağır bir örnek. Çiçeğin orta kısmına inci, taş dikebilirsiniz.

İğne Oyaları Havlu Kenarı

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Havlunuza, namaz örtünüze, uygulayacağınız kumaşa uygun renklerle yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler