Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Her Mevsime Uygun Yelek Örneği

Tığ işi örgü modellerinden kolay bir örnek daha. Her çeşit iple her mevsime uygun yelek örneğinde kullanabiliriz. Yelek dışında farklı modellerde de kullanabiliriz. Mesela dantel runner modelleri, örgü paspas modelleri gibi. Örgü yeleklerde, örgü hırka modellerinde çok güzel duracak. Her mevsime uygun yelek örneği trabzanlarla örülmüş kolay örneklerden. Yeni örneğin yapılışına geçmeden önce yine daha önce ördüğümüz örgü yelek modellerinden bahsedelim. Bugüne kadar 300 den fazla yelek örneğinden bahsettik. Yeleklerin baştan sona yapılışını hazırladık veya örnek olarak hazırladık. Dantel olarak ördüğümüz modeli yeleğe çevirdik. Şal ördük, hırka ördük farklı bir iple aynı örneği yelekte kullandık. Mesela örgü yelek modeli yapılışında kullanılan örneği farklı modellerde de görmüş olabilirsiniz. Papatya örgü yelek yapılışı ise alt tarafında papatyaların kullanıldığı harika bir model. Gelincikler, kır çiçekleri renklerinde de yelekler örebiliriz. Tığ işi yelek örneği yapılışı ise düz ördüğümüz motif kullanmadan yaptığımız modellerden. Şimdi gelelim yeni modeli öğrenmeye. Bakalım her mevsime uygun yelek örneği nasıl örülüyormuş.

Yeni Çıkan Tığ İşi Yelek Örneği

Yelek modellerinde veya farklı örgülerde kullanacağımız çok güzel üstelik örmesi de kolay bir örneğin yapılışını hazırladık. Aynı zamanda örneğin yelekte nasıl durduğunu da göreceğiz. Yeleği alize iplerle çeyizlik modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Yeleğin uzunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kol ekleyerek örgü hırkalarda da kullanabiliriz.

Her Mevsime Uygun Yelek Örneği 1

Yeleği tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Her mevsime uygun yelek örneği anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler