Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güzel Süveter Modelleri

Çocuk süveter örneği anlatımlı çok hoş bir örnek. Motifli örgü modellerinden artık ipleri değerlendirme projesi diyebiliriz. Güzel süveter modelleri için beğendiğiniz tığ işi motifleri kullanabilirsiniz. Motifli örgü elbise modelleri olarak kullanabilirsiniz. Daha uzun örerek elbise yapabilirsiniz çocuklarınıza. Çiçekli kız çocuk elbisesi yazın çok güzel duracaktır üzerlerinde. Bebek süveteri yapılışı bebek örgüleri olarak da kullanabilirsiniz. Her yaş için olabilecek bir örnek. Daha büyük çocuklar için, kendiniz için örebilirsiniz. Saçaklı örgü süveter yapılışı çok güzel örneklerden, şiş örgü modellerinden çocukların seveceği bir örnek.

Motifli Süveter Modelleri Nasıl Örülür?

Güzel süveter modelleri, renkli örgü modelleri çocukların üzerinde çok güzel duruyor. Elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler kullanabilirsiniz. İnce ipler kullanarak örebilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Batik iplerle veya tek renk iplerle örebilirsiniz. Altına kumaş geçirerek elbiseye dönüştürebilirsiniz. Tütü elbise modelleri yapabilirsiniz. Çocuklar tüllü elbiselere bayılıyorlar.

Güzel Süveter Modelleri 13

Güzel Süveter Modelleri 12

Büyük motifimiz ve aralarda kullandığımız küçük motifimizin şeması yukarıdaki gibidir. Daireler zincir, uzun çizgiler trabzan, noktalar sık iğne anlamına geliyor. Artılar da sık iğne anlamına geliyor. Motifleri birçok örgünüzde kullanabilirsiniz.

Güzel Süveter Modelleri 6

Güzel Süveter Modelleri 7

Motifleri birbirine ekleme şeklini son turda yapabilirsiniz. Sık iğne ile tutturabilirsiniz. Elbisenin, tuniğin, bluzun boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Güzel süveter modellerine birkaç tur daha motif ekleyerek elbiseye çevirebilirsiniz.

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler