Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güllü Şal Yapılışı

Harika ve kolay bir örgü şal modelleri tarifi daha. Örgü gül modellerini istediğiniz gibi örebilirsiniz. Sizlere farklı şekilde yapılmış güzel bir gül tarifi videosu da hazırladık. Şalımız ise şiş örgü modelleri ile örülüyor. Önden düz arkadan ters olarak. Şalın üzeri tığ işi gül yapımı ile süslüyoruz. Örgüye yeni başlayanlar da biraz örgüyü bilenlerde modeli örebilirler. Sizlere şişe ilmek nasıl atılır, şiş örgü nasıl örülür videolarını hazırladık. Yine tığ işi çiçeğin tarifi de var. Videolara bakarak örgü modelleri ve yapılışını rahatlıkla örebilirsiniz. Etol şal modelleri, örgü atkı modelleri olarak kullanabileceğiniz bir model. Dilerseniz şiş örgü yelek modelleri örüp yine resimlerde güllerle süslenmiş şal gibi yeleklerinizi süsleyebilirsiniz. Hadi şimdi güllü şal yapılışına geçelim.

Güllü Şal Nasıl Örülür?

Kanat şal yapılışı gibi sizlere çok güzel bir şal yapılışı hazırladık. Şemalı olarak hazırladığımız kolay güllü şal yapılışı örneklerinden. Güllü şal yapılışı 19 cm genişliğinde x 160 cm uzunluğunda. Sizler boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 2 ip karıştırılarak 3 mm tığ ile örülmüş. Sizde istediğiniz iplerle örebilirsiniz.

Güllü Şal Yapılışı 9

Güllü Şal Yapılışı 10

Güllü Şal Yapılışı 8

Güllü Şal Yapılışı 12

Şemalarımızı gördük. Şimdi şiş örgü ile ilmek atılışını ve düz – ters örgü yapılışını görelim.

Ve sıra geldi tığ işi ile örgü gül yapılışına. Farklı örgü gül modellerini de kullanabilirsiniz.

Ve sıra geldi şalın tüm aşamalarını gördükten sonra bittikten sonra nasıl durduğuna bakmaya. İki renk ile örülmüş örneklere yakından bakalım. Kolay ve çok gösterişli güllü şal yapılışı sizler için hazır.

Güllü Şal Yapılışı 1

Güllü Şal Yapılışı 13

Güllü Şal Yapılışı 14

Güllü Şal Yapılışı 11

Güllü Şal Yapılışı

Güllü Şal Yapılışı 15

Güllü Şal Yapılışı 4

Güllü Şal Yapılışı 5

Güllü Şal Yapılışı 6

Güllü Şal Yapılışı 7

Güllü Şal Yapılışı 2

Güllü Şal Yapılışı 3

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8448

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler