Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanat Şal Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden farklı bir örnek daha. Melek kanadı şal. Kalan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Değişik örgü modelleri sevenler için süper bir model. Kanat şal yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Trabzanlarla yapılan bir model. Tığ işi biliyorsanız rahatlıkla örebilirsiniz. Şal modellerinin görülmemiş, yepyeni örneklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Son model şal modellerinin tarifi burada. Bizi takip ederek yayınlanan modellerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Açıklamalı şal modellerini örerken takıldığınız bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Hadi şimdi kanat şal yapılışına geçelim. Hazırlayın iplerinizi.

Kanat Şal Nasıl Örülür?

Kanat şal yapılışı için istediğiniz renk ipler kullanabilirsiniz. Parça ipleriniz varsa değerlendirmek için örebilirsiniz. Şalın boyutları 45,5 cm x 152,5 cm civarında. Batik iplerle de çok güzel duracaktır. Beyaz simli iplerle harika olacaktır. Tam melek kanadı gibi. Bu kanat tekniğini amigurumi oyuncak modellerinde de kullanabilirsiniz. Kanat şal yapılışını 2 parça olarak örüp aynı ölçülerde, ortada dikerek birleştiriyoruz.

Kanat Şal Yapılışı

İki farklı renk uygulaması ile aynı kanatlardan ördük. Sizce de kanat gibi durmuyormu. İç kısımlarına kol kısımlarına geçmesi için lastik takabilir ve kız çocuklarınıza kanatlar örebilirsiniz. Eminim çok seveceklerdir. Hatta kristal tüllerle, hayal tüllerle alt kısımlarına püsküller ekleyebilirsiniz. Çocukların daha çok hoşuna gidecektir.

Kanat Şal Yapılışı 1

Kanat Şal Yapılışı 2

Kanat Şal Yapılışı 4

Kanat Şal Yapılışı 3

Şimdi bu güzel şalın nasıl örüldüğünü izleyelim. Kolay ve değişik bir model. İşte tarifi. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/caron-x-pantone-crochet-spread-your-wings-shawl/CAC0126-012354M.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler