Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

File Örgü Modeli ve Tekniği Yapılışı

Yazlık örgü modellerinde kullanacağınız çok şık bir model olan file örgü modeli var sırada. Yapılışını sizlere Türkçe videolu örgü modelleri olarak hazırladık. Şiş örgü modelleri sevenler file örgü tekniği örneği çok beğenecekler. Kolay örgü modellerinden. Daha önce sizlere bahsettiğimiz oklava örgü modeli yazlık dantel bluz yapımı modelini ben çok seviyorum. Örmeyi düşündüğüm modeller arasında. Bir bluzda oklava örgü modelinin 3 tekniğini görüyoruz. Pamuklu iplikler, bebe yünleri , bambu iplerle örebilirsiniz. Örmeyi düşündüğüm bir diğer modelde salaş örgü kazak modelleri. Çok şık bir model. Yazlık örgü modelleri olarak yapabilir kullanabilirsiniz. Tatilde mayo üzerine de kullanabilirsiniz. Çok şık duracaktır. Kızlarınız içinde tığ işi kız çocuk yazlık bluz yapılışı modelimizden yapabilirsiniz. File örgü modeli çok şık ve kolay bir model. Ya da videoda anlattığımız gibi düz bir model örebilirsiniz.

Örgü File Modeli Nasıl Yapılır?

File örgü tekniğini yaz kış kullanabilirsiniz. Kışın gömlek üzerine , bluz üzerine kullanabilirsiniz. Yasın da atlet, mayo üzerine giyerek kullanabilirsiniz. Çok güzel ve kolay bir model. Birkaç turda örneği tamamlıyorsunuz. Ajurlu örgü modellerinden şık bir model. Bu güzel modeli alt kısımlarını , yan kısımlarını dikerek pazar filesi yapımı olarak da kullanabilirsiniz. Çok şık örgü fular modelleri, örgü atkı modelleri, şal modelleri yapabilirsiniz. Modeli bu şekilde çeşitlendirmek mümkün.

İşte sizlere şiş ile yapılmış güzel bir model olan file örgü modeli. Birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa sormaktan çekinmeyin. Elimizden geldiğince çabuk bir şekilde tüm yorum ve mesajlara cevap vermeye çalışıyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler