Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evlerde Sessiz Elektrik Süpürgesi Rahatlığı

Günümüzde temizlik amaçlı ihtiyaç duyduğunuz hızlı ve pratik elektrikli aletlerin aynı zamanda sessiz çalışması aranan özelliklerden birisi olmuştur. Ev temizliği sürecinde size yardımcı olan elektrik süpürgeleri çıkardıkları gürültüden dolayı evlerde yaşadığınız tatlı atışmalarınızın bir parçası olabilir. Sessiz elektrikli süpürge tam olarak bu ihtiyacı karşılamak ve evinizde sakince temizlik yapabilmek için tasarlanmıştır. Ev temizliğinizi hızlı ve sakince yapabilmenin yolu sessiz elektrik süpürgesi kullanmaktan geçiyor.

Evlerde Sessiz Elektrik Süpürgesi Rahatlığı

Sessiz Süpürge Size Neler Vaat Ediyor?

Temizlikte sessiz devrim olarak tanımlanabilecek sessiz elektrik süpürgesi, temizlik esnasında ev içi gürültüyü azaltarak rahat bir temizlik deneyimi sunar. Özellikle evlerinde yaşlı bireyler ve küçük çocuklar olan aileler için ideal olan bu süpürgeler; hız ayarı, ergonomik tutum ve tek tuşla çalışma gibi fonksiyonel özellikleri barındırır. Sessizliği sayesinde günün her saati dilediğiniz gibi temizlik yapabilirsiniz. Temizlik yapmaktan keyif alan insanlar için adeta birer terapi olan sessiz elektrikli süpürgeler ev içi uzaktan çalışmak zorunda olan insanları ve uzaktan eğitim gören öğrencileri rahatsız etmeyeceği içinde tercih edilebilir. Büyükşehir yaşantısının getirmiş olduğu alışılmış temizlik saatlerinin dışına çıkmaya yarayan bu süpürgeler temizlik keyfinizi ve isteğinizi arttırır.

Evlerde Sessiz Elektrik Süpürgesi Rahatlığı 1

Sessiz Elektrik Süpürgesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sessiz süpürge seçerken fiyatı, kullanışlı olması, boyutu ve işlevselliği önemli yer tutar. Süpürgelerinizi satın almadan önce teşhir ürünlerinden tüm fonksiyonlarını kontrol etmeli ve ona göre bir değerlendirme yapmalısınız. Sağladığı sessizlik fonksiyonu toz emme gücü ve ergonomik olmasının önüne geçmemelidir. Pandemi dönemi boyunca ev içinde geçirdiğiniz vaktin fazla olduğunu düşünürseniz toza ve kire maruz kalma olasılığınız da artar. Bu yüzden sessiz elektrikli süpürgelerinizin toz emiş gücü fazla olmalıdır. Tozun biriktiği filtre ya da haznesinin toz tutma kapasitesi yüksek olmalı ve geniş bir hazneye sahip olmalıdır. Toz torbası yerine çıkarılabilir hazneler kullanmak hem daha pratik bir kullanım sağlar hem de hazneyi çıkardığınızda tozların etrafa dağılmasını önler.

Evlerde Sessiz Elektrik Süpürgesi Rahatlığı 2

Sessiz Elektrik Süpürge Modelleri Nelerdir?

Arnica her kullanım alanı için farklı özellikte ve güçte elektrikli süpürgeler üretir. Arnica Tesla serisi sessiz elektrik süpürgesi arayanların ilk tercih edeceği modellerden birisi olarak öne çıkar. Arnica Tesla ET14310 serisi ayakla açma kapama, yüksek emiş gücü, yıkanabilir filtre ve yıkanabilir motor filtresi ile rahat kullanımı ve teknolojiyi bir araya getirir. Yıkanabilir motor filtresinin olması emiş gücünün aynı şekilde devam edebilmesi açısından önemlidir. Ayrıca makinede toz birikmesini engelleyerek temizlik esnasında bu tozların dağılmasına fırsat vermez. Perde fırçası ve koltuk temizleme aparatı ile erişebileceğiniz tüm alanları temizlemenize imkan sağlar. Arnica’nın en son serisi olan Arnica Tesla Ergo Active ET14341 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge modeli mavi, kahverengi ve rose rengi modelleri ile bizleri karşılamaktadır. Toz haznesinin makine çalıştırıldığında otomatik olarak kapanması tozların etrafa yayılmasını zorlaştırır. Kol kısmından tanımlanan kumanda özelliği ile eğilmenize gerek kalmadan makinenizi açıp kapatabilirsiniz. H.E.P.A. 13 filtresi sayesinde tozlar, bakteriler ve birikmiş akarların tamamına yakınını hapseder. Gizli ince uçlu boruları sayesinde koltuklarınızda ve evinizin köşelerindeki tozları rahatça almanızı sağlar.

Sessiz elektrik süpürgesi fiyatları model ve emiş gücü miktarına göre farklılık gösterir. Yüksek toz emme gücü, kolay kullanım ve farklı zeminlerde kullanılabilme gibi özellikler de fiyatlarda belirleyici unsurlar olarak öne çıkar. Bu noktada sessiz elektrik süpürgesi seçerken önceliğiniz ve kullanım alanlarınızı iyi belirlemelisiniz.

Siz de evinizde temizlik konusunda sessiz devrim sağlamak istiyorsanız Arnica Tesla sessiz elektrik süpürgeleri modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Yüksek emiş gücü, ergonomik kullanımı ve sağlığınızı düşünen teknolojileri ile siz de Arnica’nın sitesine göz atarak keyifli alışverişin tadını çıkarabilir ve temizliğinizde sessiz devrimi gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler