Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ev Dekorasyonu İçin Süs Yapımı

Harika bir geri dönüşüm projesi hazırladık. İster kendi evinizde kullanabilirsiniz ister satış yapabilirsiniz isterseniz de hediyelik fikirler olarak düşünebilirsiniz. Birazdan evimizi süsleyecek harika bir kendin yap projesinin aşamalarını inceleyeceğiz. Ev dekorasyonu için süs yapımı arayanlar mutlaka incelemeliler. Geyik figürlerini seviyorsanız tam sizlere göre bir çalışma. Geri dönüşüm malzemelerini kullanarak evimizde kullanacağımız çok güzel süsler hazırladık. Ünlü markalarda gördüğümüz, beğendiğimiz modelleri evde kendimiz yaptık. Mesela ikea hasır sepet yapımı onlardan biri. Duvarlarımızı süsledik, kapılarımızı süsledik, masalarımızı süsledik. Banyomuzu, mutfağımızı süsledik. Hazırladığımız süsleri de ellerimizle kendimiz yaptık. Pampas güneşi nasıl yapılır paylaştığımız projeler arasında. Duvarlarınızı süsleyeceğiniz kolay çalışmalardan. Küçük balkonlar için küçük evler için ucuz dekorasyon fikirleri hazırladık. Hasır iple neler yapılır inceledik sonra ev dekorasyonumuz için en güzel örnekleri yaptık. Dekorasyonumuz için bir çok çalışma hazırladık. Şimdi yeni bir el yapımı süsler anlatımı hazırladık. Şahane. Hazırsanız başlıyoruz.

El Yapımı Süsler Kolay

Alimünyum tel, maskeleme bandı, folyo veya gazete, evde yaptığımız havayla kuruyan kil veya kağıt hamuru, akrilik boyalar, sıcak silikon kullanarak şahane bir geyik yapıyoruz. Ev dekorasyonu için süs yapımı için gerekli tüm aşamaları izleyerek öğreneceğiz ve kendi ellerimizle evimiz için süs yapımını tamamlayacağız.

Ev Dekorasyonu İçin Süs Yapımı 1

Ev Dekorasyonu İçin Süs Yapımı 2

Ev Dekorasyonu İçin Süs Yapımı

Muhteşem görünüyor değil mi. Herkes size nerden aldığınızı, hangi markadan aldığınızı soracak. Sizde büyük bir mutlulukla kendim yaptım diyeceksiniz. Son olarak geyiklerimizin nasıl yapıldığını videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler