Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgüsü Amerikan Servis

Yuvarlak, incili kolay ve şık örgü amerikan servis örüyoruz. Pamuklu iplerle, penye iplerle, koton iplerle, hasır iplerle, kağıt iplerle amerikan servisler örebilirsiniz. El örgü amerikan servis nasıl örülür videolu olarak hazırladık. Kağıt ipten amerikan servis yapılışı çok sevildi, çok beğenildi. İkea amerikan servis modellerini yapmıştık. Örgü amerikan servis modellerini incilerle, boncuklarla, deniz kabukları ile süsleyebilirsiniz. İki farklı ipler, iki farklı renkte ipler kullanarak örebilirsiniz. Kenardaki süslemelerde farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Hasır iple örgü  amerikan servis yapımı kalp desenli. Örüp masa düzeninde, sofra düzeninde kullanabilirsiniz. El örgüsü amerikan servis yapılına geçelim. Daha fazla model anlatımı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Hadi yeni modelimizin yapılışına geçelim.

Örgü Amerikan Servis Yapımı

El örgüsü amerikan servis çok güzel. Amerikan servisin orta kısmında bulunan bölümün tur sayılarını artırarak örgü paspas modellerinde de kullanabilirsiniz. Yine incilerle süsleyerek banyo dekorasyonunda veya evinizin farklı bölümlerinde kullanabilirsiniz. Amerikan servisinin yapılışını şemalı ve videolu olarak hazırladık. Modelin yapılışında YarnArt creative kullanılmış. İpe uygun tığ ve seçtiğimiz iplerle uygun inciler kullanıyoruz.

El Örgüsü Amerikan Servis 2

Şemamız yukarıdaki gibi. Örgü amerikan servisi modelleri kullanacağınız iplerin kalınlık ve inceliğine göre ölçüleri değişecektir. Amerikan servis ölçüleri 35 – 36 cm civarında oluyor. Tur sayılarını artırarak ölçüleri istediğiniz gibi ayarlayarak örebilirsiniz.

El Örgüsü Amerikan Servis 4

El Örgüsü Amerikan Servis 3

Çor güzel görünüyor. Sade ve şık. Örmesi kolay. İnciler çok güzel bir hava katmış. Deniz kabukları, düğme, taşlar, boncuklar da kullanılabilir. El örgüsü amerikan servis nasıl örülüyor izliyoruz.

El Örgüsü Amerikan Servis 5

El Örgüsü Amerikan Servis

Kaynak : https://www.instagram.com/my_crochet_ru/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler