Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dikdörtgen Kasnakta Lif Yapımı

Lif modellerinden güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Kare kasnakta lif modelleri veya dikdörtgen kasnakta lif modelleri olarak yapabilirsiniz. Kasnakları evde kendiniz de yapabilirsiniz. Daha büyük kasnaklarda yaparak bebek battaniyesi modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Kartonlar, ahşap parçalar kullanarak ve çiviler kullanarak kasnağı oluşturabilir kasnakta bebek battaniyesi modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. Örgü amerikan servis modelleri olarak da yapabilirsiniz. Papatya desenli çok güzel örgü suplalar, örgü battaniyeler veya örgü lifler olarak yapabilirsiniz. Bugün lif örnekleri olarak örüyoruz ama siz boyutları ayarlayarak birçok modelde kullanabilirsiniz.

Bu paragrafta kasnaklarla yaptığımız çalışmalara değinelim. Eğer güzel bir kasnakta battaniye yapmak isterseniz kasnak işi ponpon bebek battaniyesi yapılışı örneği çok hoşunuza gidecek özellikle yeni doğan fotoğrafçılığında kullanacağımız battaniye örneklerinden. Yine kasnakta güzel bir lif örmek isterseniz altıgen kasnakta lif yapımı anlatımlı örnek çok hoşunuza gidecek. Kolayca yapacaksınız. Gelelim şimdi çok beğeneceğimiz kolayca yapacağımız dikdörtgen kasnakta lif yapımını öğrenelim.

Kasnakta Lif Nasıl Yapılır?

2 farklı renkte lif ipi kullanarak güzel bir çalışma hazırladık. Az önce kasnağı evde yapabiliriz demiştik. Çok kolay şekilde kasnağı yapabilir çeşit çeşit lif tasarımında, battaniye tasarımında kullanabiliriz.

Dikdörtgen Kasnakta Lif Yapımı

Dikdörtgen Kasnakta Lif Yapımı 1

Son olarak videoya geçelim. Detaylarıyla dikdörtgen kasnakta lif yapımını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler