Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Delikli Şiş Örgü Modelleri

Şiş örgü modellerinden kolay ajurlu örgü modelleri ile devam ediyoruz. Delikli şiş örgü modellerinin tüm detaylarını videoda bulabilirsiniz. Bu güzel örneği delikli yelek örgü modellerinde, bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Bebekler için battaniyeler, hırkalar, yelekler, atkılar, şapkalar örebilirsiniz. Videolu delikli örgü modeli yapımını kazak modellerinde de kullanabilirsiniz. Şal modellerinde de çok şık duruyor. Merserize iplerle yazlık örgü delikli kazak modelleri örebilirsiniz. İlmek sayılarını örmek istediğiniz bedene göre ayarlayıp videodaki anlatıma uygun bir şekilde örebilirsiniz. Başak örneği yapılışı delikli modellerden. Kazaklar, yelekler, uzun hırkalar çok şık duruyor. Ve üstelik yapılışı da çok kolay. Yağmur damlaları yazlık örgü modeli de çok güzel bir örnek. Şiş örgüden, tığ işi örgü modellerinden anlatımlı birçok delikli örnek var. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için, kızlarınız için, sevdikleriniz için örebilirsiniz.

Delikli Örgü Modelleri Anlatımlı

Delikli şiş örgü modelleri yapılışı tüm detayları ile videoda anlatılmakta. Modelin yapılışı kolay. Zorlanmadan herkes videoyu takip ederek yapabilir. Örneği istediğiniz, beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Bebek örgülerinde bebe yünleri, pamuklu ipler tercih ederseniz daha sağlıklı olacaktır.

Delikli Şiş Örgü Modelleri

Model 6 ve katları +3 ilmek ile başlıyor. Örmek istediğiniz model ve bedene göre ilmek sayılarını dikkate alarak başlayabilirsiniz. Şiş ile yapılan bu güzel delikli şiş örgü modellerinin videolu yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler