Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantelli Bebek Patiği Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden dantellerle süslediğimiz, boncuklarla süslediğimiz çok güzel bir patik yapılışı hazırladık. Bebek patiklerinde elimizde olan dantelleri değerlendirmek için örgülerimizi süsleyebiliriz. Bebek yelek modellerini, bebek hırkalarını, bebek patik modellerini az sonra paylaşacağımız örnek gibi süsleyebiliriz. Bebek patik örnekleri ve yapılışı anlatımlı model kızlar için uygun. Erkek bebekler içinse armalar, araba figürleri ekleyerek yapabiliriz. Örgü aplike modelleriyle süsleyebiliriz. Tığla bebek patik yapımı her renkle örülür her dantelle süslenebilir. İnciler çok yakışacak. Dantelli bebek patiği yapılışı ve daha fazla bebek patik yapımı örnekleri için önceki tariflerimizi inceleyebilirsiniz.

Dantelli Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Hazır tabanlıklar, keçe tabanlıklar, örgü bebek patik tabanı üzerine örebiliriz. Alt taban için ve üst taban için her zaman kullandığımız patik modellerini uygulayabilir daha sonra modelde olduğu gibi dantellerle süsleyebiliriz. Patik o kadar güzel ki fabrikadan çıkmış gibi. Kimse sizin ördüğünüzü anlamayacak, ördüğünüzü söylediğinizde ise şaşkınlıkları gizleyemeyecekler. Hemen sizlere sipariş verecekler. Aynı patik modelinden bebek saç bandı modelleri yapabilirsiniz.

Dantelli bebek patiği yapılışında kullanacağımız malzeme listesi videonun başında yer alıyor.

Dantelli Bebek Patiği Yapılışı

Dantelli Bebek Patiği Yapılışı 1

Patiğimiz yukarıda görüldüğü üzere çok şık. Eğer örmek isterseniz tığı, ipimizi, dantel çiçeklerimizi, incilerimizi, sıcak silikonu hazırlıyor videoyu izliyoruz. Sonrasında kızlarımız için torunlarımız için veya satış için patiği örüyor dilediğimiz gibi süslüyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler