Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Yapımı Resimli Anlatım

Ev aksesuarları olarak kullanabilirsiniz. Dantel örneklerinden örgü bardak altlığı yapımı olarak kullanabilirsiniz. Çeşitli kalınlıklarda iplerle örerek farklı örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Bardak altığından çok güzel modellerimiz var. Çeşitli iplerle, çeşitli desenlerle yapılmış harika modeller. Kağıt ipten bardak altlığı yapımı beğeneceğiniz 2 renkli örgü modellerinden. Çiçekli bardak altlıkları, dantel bardak altlıkları var. Meyve desenli bardak altlıklarımız var. Örgü meyve şeklinde bardak altlığı yapımı her çeşit meyve ile yapabileceğiniz bir örnek. Daha büyük yaparak örgü amerikan servis modelleri, örgü puf modelleri, örgü tabure kılıfı modelleri olarak tasarlayabilirsiniz. Dantel yapımı kolay projelerle çeşitli aksesuarlar örebilirsiniz. Dantel yapımı resimli anlatım tarifimize geçelim. Dantelimizi keyifle örelim.

Dantel Yapımı Anlatımlı

Şemalı anlatımlarla yuvarlak dantel modelleri tarifi hazırladık. Dantel yapımı resimli anlatım şemadan takip ederek yapabilirsiniz. Renkli dantel ipleri ile boncuklarla süsleyebilirsiniz dantellerinizi. Boncukla süslenmiş örneğini de görebilirsiniz. Yuvarlak, kare dantel şemaları var galerimizde. Şemada kullanılan sembollere de değineceğiz. Sizde keyifle örgülerinizi örebilirsiniz.

Şimdi dantellerimizin şemasını inceleyelim. Şemada uzun çizgiler trabzan, daireler zincir, x ler sık iğne anlamına geliyor. Bu sembollere göre örebiliriz.

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 4

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 7

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 13

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 8

Şemalarımız bu şekilde. Şemalardan beğendiğiniz örnekleri örebilir ve çeşitli aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Duvar süsleri, bardak altlıkları, örgü süslemeleri, kıyafet süslemeleri gibi çalışmalarda kullanabilirsiniz. Dantellerin yapımı ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Şimdi dantellerimizi inceleyelim. Renkli çok güzeller, çok hoşlar.

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 15

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 9

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 6

Dantel Yapımı Resimli Anlatım

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 1

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 2

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 14

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 5

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 3

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 11

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 12

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 10

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 16

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 17

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 18

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 19

Dantel Yapımı Resimli Anlatım 20

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/6541

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler