Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Kenar Oyaları Anlatımlı

Havlu kenarı modelleri olarak kullanacağımız çok zarif bir dantel örneği. Dantel örnekleri pike kenarlarına, müslin bez kenarlarına yapabilirsiniz. Sofra bezi kenarı tığlamak için kullanabilirsiniz. Kumaştan örgü runner yapımı diktiğinizde kenarına az sonra paylaştığımız tığ işi kenar oyaları anlatımlı örneği örüp dikebilirsiniz. Havlu kenarı yapımı kolay ve gösterişli bir model. Kenar oyası örneklerini beyaz iple örerek fisto gibi kullanabilirsiniz. Diktiğimiz bir elbisenin etek ucuna kol ucuna dantel olarak dikebiliriz. Dantel şerit fistolar elbiselerde, eteklerde çok güzel duruyor. Bu senenin modası fistolar. Renk renk fistolarla kıyafetler dikebiliriz. Ördüğümüz dantellerle fisto görüntüsü vererek birçok yerde kullanabiliriz. Şal modelleri, bebek battaniyeleri, kenarlarına tığ olarak örebilirsiniz. Şiş örgü ile örgüler örebilir kenarına tığ örnekleri ile süsleyebilirsiniz.

Basit Tığ İşi Kenar Oyaları

Kenar oyalarından çok severek öreceğimiz bir model. Az önce de dediğimiz gibi fistoyu andırıyor. Beyaz renklerde ördüğünüzde diktiğiniz bir nevresim takımında süslemek için kullanabilirsiniz. Trabzanlarla, sık iğnelerle, zincirlerle yapılmış bir örnek.

Tığ İşi Kenar Oyaları Anlatımlı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Çok güzel değil mi. Kolay ve gösterişli duruyor. Örülmeye değer bir model. Modeli örerek kavanoz örtülerini süsleyebilirsiniz. Ördüğünüz sepetleri süsleyebilirsiniz. Penye ip, hasır iple örülen sepetleri dantellerle süsleyebilirsiniz. Hepsi el emeği olduğunda örgülerden olduğunda çok güzel oluyor. Tığ işi kenar oyaları anlatımlı modeli örmek için tek yapmamız gereken videoyu izlemek.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler