Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Örgü Örnekleri Anlatımlı

Tığ işi örgülerden birçok farklı örgülerde kullanacağınız bir model daha. Hırka modellerinde, yelek modellerinde, yazlık örgü modellerinde, etol şal modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü etek yapabilirsiniz. Örgü pareo olarak kullanabilirsiniz. Dantel örgü örnekleri anlatımlı model çok beğeneceğiniz zarif örneklerden. Her renk ile çok şık duracak bir model. Yazlık iplerle yaz örgüleri için kışlık iplerle kış örgüleri için kullanabiliriz. Yazlık tığ işi bluz yapımı için örneğin tarifini hazırladık. Böylece modeli inceleyerek, örerek siz istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Yazlık örgü bluz modeli ve açıklamasını verdiğimiz çok paylaşım yapmıştık. O örnekleri inceleyerek birazdan paylaşacağımız modeli bluz olarak örebilirsiniz. Tığ işi yazlık elbise yapılışı olarak da örülebilir. Çok hoş olacaktır. Kolay ve zarif bir model. Ördüğümüz tüm modellere çok yakışacak.

Kolay Dantel Modelleri Yapılışı

Çok hoş değil mi model. Çeyizler için hemen örmeye başlanabilir. Dantel runner modelleri olarak da harika durur. Masalarınıza, ev dekorasyonunuza şıklık katacak. Dantel ipleri ile ördüğümüz modelimizin şeması ile başlayalım anlatıma.

Dantel Örgü Örnekleri Anlatımlı 3

Zincir ve trabzanlarla yaptığımız bir model. Zincir sayısını ayarlayarak her boyutta örebiliriz. Yeleklerde, hırkalarda kol kesimlerini rahat yapabiliriz. Sıra sonuna gelmeden örnek eksiltmesi yaparak kesme işlemlerini yapabiliriz.

Dantel Örgü Örnekleri Anlatımlı 1

Dantel Örgü Örnekleri Anlatımlı 2

Dantel örgü örnekleri anlatımlı model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok zarif görünüyor. Zincir çekmeyi ve trabzan yapmayı biliyorsanız bu zarif modeli zorlanmadan örebilirsiniz. Kendinize sizi yansıtan tasarım modeller örebilirsiniz. Modelimizin hemen yapılışını izleyelim. Eğer takıldığınız bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz.

Dantel Örgü Örnekleri Anlatımlı

 

Kaynak : https://www.instagram.com/Litke.Tatyana/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler