Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Yazlık Elbise Yapılışı

Yaza hazırlık olarak harika bir elbise yapılışı hazırladık. Tığ işi yazlık elbise yapılışı. Merserize iplerle, pamuklu iplerle örebilirsiniz. Kolay bir model. Boyutları ayarlayarak çocuklarınız için genç kızlarınız için kendiniz için örebilirsiniz. Satış içinde çok güzel bir model. Modeli kışın da kullanabilirsiniz. Gömlek üzerine renkli iplerle örüldüğünde çok güzle duracaktır. Tığ işi yazlık elbise yapılışını boyutlarını kısa tutarak örgü süveter modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Dantel bluz modelleri yaz için çok güzel oluyor. Yaz gibi cıvıl cıvıl renklerle örüldüğünde. Örgü elbise modelleri yazın tatilde de çok güzel duruyor. Yazlık örgü bluz yapımı örnekleri, elbiseler, tığ işi yazlık elbise yapılışı detaylarına bir göz atalım.

Tığ Elbise Yapımı

Tığ İşi Yazlık Elbise Yapılışı 2

Bu modelin benzerini daha önce dantel bluz örgü süveter olarak örüp kullanmıştık. Şimdi boyunu uzatarak elbise örüyoruz. Elbisenin boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Güzel bir motif örüyoruz. Daha sonra bu motifi büyüterek elbiseye çeviriyoruz. Dantel ipleri ile de örülebilir. Yine elbisenin etek uçlarına püsküller takabilirsiniz. Tığ elbise yapımı aşağıdaki gibi duracak.

Tığ İşi Yazlık Elbise Yapılışı

Sizde beğendiğiniz bir motifi elbiseye çevirebilirsiniz. Kare kare motifleri birleştirerek elbise yapabilirsiniz. Çok güzel ipler var. Yeni ipler çıktı. Ketenli, pamuklu, merserize. Dantel ipleri ile de örebilirsiniz. Yaz için uygun terletmeyen doğal liflerden yapılmış ipleri tercih edebilirsiniz. Naylon karışımlı ipler çok terletecek ve sizi bunaltacaktır. Şimdi tığ işi yazlık elbise yapılışının detaylı anlatımına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler