Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Örgü Bluz Yapımı

Çok şık. Motif olarak beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Örmesi de çok kolay. Sizlere birçok yazlık örgü modelleri hazırladık. Birçoğunun yapılışı mevcut. Ama model isteyen arkadaşlarımız için sadece model paylaşımında da bulunduk. Panço modellerinden , şal modellerine, yazlık bluz modellerinden , hırka modellerine, büstiyerler, örgü pantolon modelleri ve daha birçok örgü. Çok daha fazlasını sayfamızda bulabilirsiniz.

Satış yapmak isteyen arkadaşlar siteye üye olup ürünlerini paylaşarak hiçbir komisyon ücreti ödemeden satış yapabilirler. Kendiniz bir profil oluşturabilir beğendiğiniz kişileri takip edebilirsiniz.

Yazlık Örgü Bluz Nasıl Yapılır?

Dantel ipliği veya ince bir iplikle çok güzel olacaktır. Yapılışını sizlere resimli olarak anlatacağız. Önce gülü yapıyorsunuz. Zincir çekerek yuvalar oluşturup bu yuvaları sık iğne ile dolduruyorsunuz. Gül istenilen boyuta geldiği zaman etrafını örmeye başlıyorsunuz. Buyurun sizlere resimleri . Örerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Yapılışı sizlere galeri olarak hazırladık. Modeli yapılışı çok kolay. Zincir, sık iğne, trabzanlardan oluşuyor. Bedeninize göre ayarlayabilirsiniz. Bittiğinde ise ortaya çok güzel bir görüntü çıkıyor. Nasıl. Güzel değil mi.

Yazlık Örgü Bluz Yapımı 42

Yazlık Örgü Bluz Yapımı 41

Yazlık Örgü Bluz Yapımı 40

Yazlık Örgü Bluz Yapımı 39

Yazlık Örgü Bluz Yapımı 38

Yazlık Örgü Bluz Yapımı 37

Kaynak : http://crochetpedia.blogspot.com.tr/2013/04/cute-shirt-and-dress-crochet-inspiration.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler