Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Örneği

Güzel bir bebek battaniyesi modeli anlatımlı olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Bebek battaniye örneğini anlatımımızla sizde kolay bir şekilde örebileceksiniz. Bebek battaniyesi modellerinden örerek satabilirsiniz. Ben satış yapıyorum mesela. Nako lüks minnoş ile ördüm. Nako hoşgeldin soft ipi de çok güzel. Yeni başlayacağım battaniye için alize diva baby ile başlayacağım. Onun renkleri de çok güzel. Daha önce alize diva ile şapka örmüştüm. İp güzel. Babysini de çıkartmışlar onu da denemek istiyorum. Satış yapabileceğiniz bebek battaniyesi modelleri sitemizde mevcut. Anlatımlı olarak hepsine ulaşabilirsiniz. Anlatımlarımız resimlerle desteklendi.

Zikzak Bebek Battaniyesi Modeli Nasıl Yapılır ?

Malzemelere

  • Akrilik iplik
  • 6.5 mm tığ
  • Makas

120 zincir çekerek başlayalım. Her ilmek üzerine bir kez batarak  119 sık iğne yapalım. Bir sonraki turda 3 zincir çekip dönelim. Aynı yere 4 trabzan yapalım. Bu işlemi bir kez tekrar edelim. 1 sık iğne atla sonrakine 1 trabzan yap. 6 kez aynı işlemi tekrar edelim. Bu işlemi sıra sonuna kadar tekrar edelim.

Bu turda ilk etapda yaptığımız gibi sık iğne ile tamamlıyoruz. Fakat ön ilmeklere batarak örüyoruz. 73 sıra olana kadar turları tekrar ederek örüyoruz. Battaniyenin modeli bu kadar. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz.

Modelin grafiği aşağıdaki gibidir. Örerken sizlere yardımcı olacak kolaylık sağlayacaktır. Model tek renk olarak da örülebilir. Her türlü çok güzel duruşu var.

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Yapılışı

Otomatik taslak 17

Otomatik taslak 19

Otomatik taslak 20

Otomatik taslak 21

Otomatik taslak 22

Otomatik taslak 23

 

Takipçimiz Yıldız Barçın Ulusoy Hanım’ın ellerinde sanat eserine dönüşmüş hali de burada. Kendisine bir kez daha buradan teşekkür ediyoruz ve nice güzel modeller bekliyoruz.

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Örneği

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Örneği 2

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Örneği 3

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Örneği 4

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Örneği 1

Dalgalı Zikzak Bebek Battaniyesi Örneği 5

Kaynak : https://persialou.com/feather-and-fan-baby-blanket-free-crochet-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler