Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri

Kolay ve güzel bir örgü modeli daha hazırladık. Örgülerimize yazlık örgü modelleri olarak devam ediyoruz. Örgüyü bırakmıyoruz. Örmeye devam ediyoruz. Kendimize, eşimize, çocuklarımıza yazlık örgü modelleri ile hızla örüyoruz. Modeli yine sizlere şablonlu olarak vereceğiz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Şablonda ölçüler verilmiş. Modelin nasıl yapıldığına dair şablon da mevcut. Beğendiğiniz şablonları, motifleri kendinize tığ işi bluz modelleri, salaş örgü kazak modelleri olarak yapabilirsiniz. El örgüsü kazak modelleri anlatımlı örnekleri bolca sayfamızda yer veriyoruz. Sizden gelen olumlu tepkiler bizi çok mutlu ediyor. Her yaşa , her zevke uygun modeller. Bebek örgü modelleri , şiş örgüler, tığ işi örgüler, firkete örgüler, motifli örgüler…

Tığ İşi Örgü Tunik Nasıl Yapılır?

Aynı modeli kendiniz için ve kızınız için örerek anne kız kombinler yapabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi modelin şemasını vererek işe başlayalım.

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri 1

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri 2

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri 4

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri 3

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri 7

Hemen üstte modelin şeması var. Onların üstünde ise kesmelerin , tuniğin ölçülerinin şeması var. Modele zincir çekerek başlıyorsunuz. 2. turda 5. zincir üzerine trabzan ile batıyorsunuz. Sıra sonuna kadar 2 zincir çekip 3. zincire batarak 3 trabzan yapıyorsunuz. 3. turu gelince 1 zincir çekiyoruz. Hemen aynı yere 1 sık iğne yapıyoruz. İlk yuvaya tığa ilmek alarak batıp 5 trabzan yapıyoruz. Bir önceki turda 3 zincir trabzan yaptığımız kısma ortaya sık iğne yapıyoruz. Bu şekilde sıra sonuna kadar örüyoruz.

Bu iki turun tekrarını yaparak ölçülere göre örüyoruz. İşte modelin nasıl göründüğü.

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri 6

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri 5

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri

Kaynak : http://www.stranamam.ru/post/7330385/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler