Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Motifli Örgü Çizme Yapılışı

Örgü modellerinde bugün tığ işi çiçek motifleriyle hazırlanmış örgü çizme modellerine bir anlatım var. Örgü patik modelleri olarak bebek battaniyesi olarak veya farklı modelleri de örmede kullanacağımız çok hoş bir örnek. Çiçek motifli örgü çizme yapılışına geçmeden önce daha önce değindiğimiz anlatımını paylaştığımız çizmelere değinmek istiyorum. Tığ işi örneklerle veya beğendiğiniz tığ işi motif modelleriyle çok güzel çizmeler patikler örebilirsiniz. Mesela örgü çizme yapılışı parmak arası terliği tabanlık olarak kullandığımız çizmelerden. Ev içinde de dışında da kullanabilirsiniz. Tabi çok soğuklarda dışarıda kullanmak çok doğru olmaz. Üşürüz. Örgü ugg için yine parmak arası terliklerin tabanlığını kullandığımız tariflerden. İsterseniz keçe tabanlıkla, örgü tabanlıkla da kullanabilirsiniz. Boncuklu çizme yapımı yine çok beğeneceğiniz hasır görüntüsüyle göz alıcı güzellikte olan bir çizme. Gelelim şimdi yeni model örgümüzün yapılışına.

Çiçek Motifli Çizme Nasıl Örülür?

Dilediğimiz renkte çiçeklerle öreceğimiz çok güzel bir patik hazırladık. 3 boyutlu örgü modellerinden bir çiçek. Ayrıca çiçekleri yani motifleri farklı örgülerimizde de kullanabiliriz. Çok güzel örgü kırlent modelleri, battaniyeler tasarlayabiliriz. Bugün çizme olarak örüyoruz. Sonrasında motifi dilediğiniz gibi kullanmak sizden.

Çiçek Motifli Örgü Çizme Yapılışı

Kabartmalı çiçek motifini düz ördüğümüz patik modellerini süslemek içinde kullanabiliriz. Yada lif modellerini süslemek için kullanabiliriz. Farklı örgü süsleme sanatında kullanabiliriz. Dış çerçeveyi kullanmadan da birçok yerde örülebilir. Son olarak videomuza geçelim. içek motifli örgü çizme yapılışı yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler