Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Çarkı Lif Yapılışı

Şahane yepyeni bir lif modeli daha. Tasarım lif modelleri ile yazılarımıza devam ediyoruz. Sırada çiçek çarkı lif yapılışı var. Ben bayıldım. Sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Dilediğiniz renk uygulaması ile örebilirsiniz. Modelde sarı – mor ve mavi – pembe ile uygulanmış örnekleri göreceksiniz. Çeyizlik lif modelleri arıyor ve yepyeni lif modelleri olsun diyorsanız işte tam sizlere göre bir örnek. Tarifi Türkçe videolu olarak sizlerle. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Tasarım lif modelleri ile devam edersek garbela lif modeli yapımı da çiçekli çok güzel örneklerden. Pıtırcık lif modeli yapılışını unutmayalım. Harika örneklerden. Bebek battaniyesi modellerinde de kullanabilirsiniz. Bahar çiçeği lif modeli de çok güzel bir örnek. Hemen örmek isteyeceğiniz modeller. Daha fazla lif örnekleri anlatımları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Bugünkü örneğimiz çiçek çarkı lif yapılışı. Hazırsanız başlayalım.

Çiçek Çarkı Lif Nasıl Yapılır?

Çiçek çarkı lif yapılışı lifte görsellik arayanlar için süper bir model. Tasarım bir lif modeli olan çiçek çarkı lif modeli yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Modelin yapımı için dört renk lif ipi yeterli oluyor. Modelimiz ortadan başlanarak beş fıstığa kadar arttırılıp daha sonra bir sıra eksiltme yaparak devam ediyor. En son çiçekleri ve yaprak uygulamasını yapıp kenar oyasını dönerek bitiriyoruz. Küçük puf çiçekler lifimize dikerek tam bir görsel şölen oluyor. Detaylı videolu anlatım ile sizlerin beğenerek öreceğinizi düşündüğümüz için videosunu da paylaşıyoruz. Çeyizler de baş köşeyi süsleyeceğini düşündüğümüz bu modeli daha canlı renklerle de yapabilirsiniz.

 

Çiçek Çarkı Lif Yapılışı 1

Çiçek Çarkı Lif Yapılışı

Çok bahsettiğimiz tasarım lif çiçek çarkının nasıl yapıldığına geçelim. Videoda tüm detayları bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler