Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Büyükanne Motifinden Örgü Modelleri

Örgü ile yapılabilecekler fikirleri hazırladık sizlere. Tek bir motif ve yapılabilecek birçok örnek. Tığ işinden hepimizin bildiği ve birçok örgüde kullandığımız ve her örgüde kullandığımız, her modele yakışan bir motif. Motifin orjinal ismi hanım dilendi bey beğendi motifi. Güzel bir isim değil. Büyükanne motifi, babaanne motifi olarak da geçiyor yurt dışında. Bana da bu isim aha iyi geldi. Büyükanne motifinden örgü modelleri. Şapkalar, cüzdan, eldiven, bardak altlığı gibi birçok model var. Bu modellerin ayrıntılı yapılışı yok. Burada sadece fikir amaçlı görseller paylaşılmıştır. Önceki tariflerden benzer modellerin yapılışına ulaşabilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi hırka yapımı en güzel örneklerden. Bende kendime örmüştüm bir tane. Hanım dilendi bey beğendi patik yapılışı da süper bir model. Hanım dilendi bey beğendi parmaksız eldiven yapılışını da çok beğeneceksiniz.

Artık Yünlerden Neler Yapılır?

Büyükanne motifinden örgü modelleri hazırladık. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel fikirler var. Bebek örgü modelleri örebilirsiniz. Harika şapka modelleri yapabilirsiniz. Bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Saç bandı örebilirsiniz. Örgü fiyonklar yapabilirsiniz. Dilerseniz bu büyükanne motifinden örgü modelleri fikirlerini inceleyelim.

Çok güzel fikirlerden oluşan harika bir galeri. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için örebilirsiniz. Lavanta keseleri, örgü keseler çok güzel bir fikir. Bozuk para cüzdanı olarak da kullanabilirsiniz. Minik cüzdan da kartlar için çok iyi bir fikir. Bardak altığı ise harika. Bebek şapkasına değinmiyorum bile. Süper.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler