Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Büyük Çiçekli Örgü Şal Yapılışı

Örgü modellerinde bu kez güzel bir şalın yapılışını hazırladık. Büyük çiçekli örgü şal yapılışı. Şemalı ve videolu olarak yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra şalımızı hemen örmeye başlayacağız. Örgü şal modellerinde yeni modele geçmeden önce daha önce ördüğümüz birkaç modelden bahsedelim. Şişle örülmüş çok zarif bir şaldan bahsedelim. Her renkle alize iplerle öreceğimiz harika bir şal. Etol şal modellerinden modası hiç geçmeyecek modellerden. Lavanta çiçekleri şal modeli nasıl yapılır içeriğimizden detayları öğrenebilirsiniz. Lavanta renklerinde örebilirsiniz. Tarla çiçekleri örgü şal yapılışı son paylaştığımız modeller arasında. Düz örgüler örüp örgü çiçek modelleriyle örgü yaprak modelleriyle süslediğimiz şallardan. Sevdiğiniz renklerle en güzel şal modellerini örebilirsiniz. Gelin şal modelleri örnekleri için daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi büyük çiçekli örgü şal yapılışını öğrenelim.

Büyük Çiçekli Şal Nasıl Örülür?

İstersek tek renk istersek çok renkli olarak öreceğimiz güzel bir şalın yapılışını hazırladık. Örgü üçgen şal modellerinden yeni bir model. Az sonra yapılışını öğreneceğimiz motifi örgü hırka modelleri, örgü yelek modelleri, örgü runner modelleri gibi çeşitli örgülerde de kullanabilirsiniz. Batik ipler, düz renklerle veya her motifte renk değiştirerek örülecek güzel şallardan.

Büyük Çiçekli Örgü Şal Yapılışı 2

Büyük Çiçekli Örgü Şal Yapılışı 1

Büyük Çiçekli Örgü Şal Yapılışı

Büyük Çiçekli Örgü Şal Yapılışı 3

Kolay motiflerle örülmüş şal tamamlandığında çok güzel duruyor. Şimdi anlatıma geçiyoruz ve büyük çiçekli örgü şal yapılışını öğreniyoruz.

Kaynak : https://fiberfluxblog.com/2023/08/tropical-blossom-shawl-free-crochet-pattern-full-video-tutorial.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler