Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuk Şal Yapılışı

Sizlere yine çok güzel bir şal modelleri tarifi hazırladık. Boncuk gibi top top duran harika bir örnek. Yaz kış kullanabilirsiniz. Yapılışını videolu olarak hazırladık. Kolay bir model. Videodan takip ederek örebilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Şal modellerinden yeni bir örnek. Artık ipleri değerlendirmek için de oldukça güzel bir model. Bu model ile hırka modelleri de çok güzel olur. Kendiniz için, hızlarınız için örebilirsiniz. Boyunluk modelleri de örebilirsiniz. Salaş hırkalar, salaş boyunluklar bu örnek ile çok şık duracaktır. Boncuk şal yapılışını daha birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Delikli boyunluk modeli yapılışı ve örgü hırka örnekleri de salaş örgü modellerinden.

Boncuk Şal Nasıl Örülür?

Boncuk şal yapılışı tığ işi ile ördüğümüz bir model. Çok güzel duruyor. Modelde yünlü ve akrilik karışımı bir iplik kullanılmış. Ve 6 mm tığ. Siz elinizde olan iplerinizle örebilirsiniz. Ve elinizde olan iplere uygun tığlarla örebilirsiniz. Şalın boyutlarını da istediğiniz gibi örebilirsiniz. Omuzlarınıza ölçerek en ideal ölçüyü bulabilirsiniz.

Boncuk 2

Boncuk 3

Modele bu şekilde başlıyoruz. Lacivert, mavi, krem, gri, hardal rengi kullanıyoruz. Şalın renk düzenini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uç kısımlarına püskül takıyoruz. Ve çok şık bir şal elde ediyoruz. Şalın yapılışı detaylı bir şekilde videoda yer alıyor. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz.

Boncuk 8

Şalımız çok güzel. Şimdi bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım. Sizde örgülerinizde bu örneği kullanabilirsiniz.

Boncuk 1

Boncuk 7

Boncuk

Boncuk 5

Boncuk 4

Kaynak : https://makeanddocrew.com/revival-crochet-triangle-scarf-free-pattern/

https://www.ravelry.com/patterns/library/the-revival-scarf

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler