Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anne With An E Battaniye Yapılışı

Bebek battaniyesi modellerinde, dantel örneklerinde, dantel runner modellerinde, örgü bardak altlığı modelleri, örgü paspas modelleri veya örgü amerikan servis modelleri gibi birçok modelin yapılışında kullanacağımız zarif bir model hazırladık. Anne with an e digital platformda çok sevilen dizilerden biri. Kitaptan uyarlama dizilerden. Daha önce diziden esinlenerek amigurumi modellerinden bebek örmüştük. Detaylara amigurumi yeşilin kızı Anne den ulaşabilirsiniz. Güzel yavrularınız için amigurumi bebek modellerini örebilirsiniz. Bebek battaniyesi modellerinin yanına birde amigurumi bebeği örebilirsiniz. Dantel motiflerinden, tığ işi motiflerinden örülen battaniye örneği bildiğimiz tekniklerden oluşuyor. Sık iğneler, trabzanlarla örülüyor. Örmesi kolay. Evet yabancı örgü modellerinden. Hepimiz yabancı dil bilmiyoruz. Fakat örgünün dili hep aynı olduğu için dil bilmesek bile ellerini takip ederek örebiliriz. Hazırsanız Anne with an e battaniye yapılışını öğrenelim.

Anne With An E Battaniye Nasıl Örülür?

Dizide gördüğümüz bir örneği şimdi tığ işi örgü severler hemen çıkarmışlar. Bizde tarifi sizlerle buluşturduk. Çok zarif çok şık bir model. Yazlık örgülerde, masa örtülerinde, havlu kenarlarında ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz.

Battaniyenin yapımı için 3 katlı pamuklu iplik kullanılmış. Tığ olarak ise 5 mm tercih edilmiş.

Anne With An E Battaniye Yapılışı 1

Anne With An E Battaniye Yapılışı 2

Anne With An E Battaniye Yapılışı

Battaniyeyi, dantel örneğini tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem. Öyleyse hemen anlatıma geçip Anne with an e battaniye yapılışını öğrenelim. Böylece güzel bir model daha öğrenmiş olacağız. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler