Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kaplan Kapı Süsü Yapılışı

Dış kapı süsü olarak bebek odası kapı süsü modelleri olarak yapacağımız harika bir çalışma. Amigurumi tariflerine yepyeni bir model ekliyoruz. Bu modelden yola çıkarak farklı tasarımlar da oluşturabiliriz. Aslanlar, penguenler, amigurumi tavşanlar, amigurumi zürafalar ile örgü kapı süsü modelleri yapabiliriz. Amigurumi kaplan kapı süsü yapılışı duvarları da süsleyecek çalışmalardan. Amigurumi duvar süsü yapılışı için farklı hayvan figürlerini de kullanabiliriz. Amigurumi kapı süsü için iplerimizi hazırladıktan sonra videoyu izleyerek modeli çıkartabiliriz. Amigurumi kapı süsü tarifi için halkalar, çelenkler örüp üzerine ördüğümüz kaplanları, aslanları, penguenleri yapıştırabiliriz. Örgü ağaç modelleri, örgü yaprak modelleri de ekleyebiliriz. Örgü çiçek eklemeleri yapabiliriz. Amigurumi kapı süsü yapılışı için birçok çalışmayı bir arada kullanabiliriz. Farklı kapı süsü modelleri arıyorsanız şayet ilginizi çekecek bir önerimiz var. Baykuş kapı süsü yapımı. Muhteşem bir model. Eğer hazırsanız hemen anlatıma geçmek istiyorum.

Amigurumi Kapı Süsü Nasıl Örülür?

Plastik halkalar, ahşap halkalar üzerine yaptığımız çok minnoş bir çalışma. Kaplan modelinden yola çıkarak kız çocuklarına özel erkek çocuklarına özel kapı süsleri yapabiliriz. Hatta modeli geliştirerek büyükler için de dış kapı süsü olarak tasarlayabiliriz. Gelin damat veya hediyelik fikirler olarak düşündüğümüzün arkadaşımızın sevdiği figürlerden kapı süsleri yapabiliriz. El emeğinden en güzel hediyeler yapabiliriz.

Amigurumi Kaplan Kapı Süsü Yapılışı 2

Amigurumi Kaplan Kapı Süsü Yapılışı 1

Çok sevimli. 1 günde tamamlayacağımız projeler arasında. Bu şekilde birçok hayvan figürü örüp bebek odalarında, çocuk odalarında kullanabiliriz. Amigurumi çıngırak modelleri olarak da düşünebiliriz. Son olarak amigurumi kaplan kapı süsü yapılışının nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler