Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Altıgen Lif Modeli Yapılışı

Çok şık, çok güzel altıgen lif modeli yapılışı hazırladık. Lif modellerinden çok güzel ve yapılışı keyifli bir örnek. Yapılışını videolu şemalı olarak bulabilirsiniz. Yepyeni modelleri sizler için araştırıp anlatımları ile birlikte yayınlamaya çalışıyoruz. Umarım modellerimizi beğeniyorsunuzdur. Son zamanlarda bazı örnekler hem yelek modellerinde , lif modellerinde , şal modellerinde kullanılıyor. Midye kabuğu lif yapımı videolu örnek böyle bir model. Şal, yelek ve lifte kullanılan bir örnek. Annem şaldan lif olarak uyarlamıştı. Ve çok popüler oldu. Sizde beğendiğiniz örnekleri liflere uyarlayabilirsiniz. Yıldız lif modellerini farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Atkı , şapka , boyunluk modellerinde kullanabilirsiniz. Yıldız lif modelinden şapka yapılışı yapabilirsiniz. Daha fazla anlatımlı lif örnekleri için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli. Gelelim altıgen lif modeli yapılışına.

Altıgen Lif Modeli Nasıl Yapılır?

Bu güzel lif modelleri ile kişiye özel lif modelleri yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler içinde çok güzel bir örnek. Nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılıyor. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Önce resimli olarak nasıl yapıldığını görelim.

Altıgen Lif Modeli Yapılışı

Altıgen Lif Modeli Yapılışı 1

İlk defa lif örecekler belki biraz zorluk yaşayabilirler. Fıstıkların denk düşmesi açısından. Lif modellerinde örerken dikkat edilmesi gereken doğru yerlere batmak ve fıstıkları eşit uzunlukta yapmak. Sonrası kolay. İlk kez örecekler kolay modelleri örüp daha sonra daha detaylı modelli örneklere geçebilirler. Videolu olarak bu güzel altıgen lif modeli yapılışını izleyelim. Ve kendimiz için örelim.

Kaynak : https://design-peak.com/triangle-star-stitch/

Benzer İçerikler
One thought on “Altıgen Lif Modeli Yapılışı”
  1. SIMONE CONSTANT dedi ki:

    tres beaux modele merci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler