Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Çilek Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden harika bir örnek. Ajurlu çilek örgü modeli yapılışı. Videolu anlatımlı bir model. Yelek modellerinde, etol şal modellerinde, bebek örgü modellerinde, bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Modelin yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Yabancı örgü modelleri tariflerinden. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek yapabilirsiniz. Ajurlu çilek örgü modeli yapılışı çok güzel bir örnek. Alt kısma lastik örüp üst kısma yelek modeli olarak kurabilirsiniz. El örgüsü uzun hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Ajurlu örgü modelleri ve yapılışları ile ilgili aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Delikli örgü hırka yapılışı için ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Yeni modele geçmeden önce daha fazla örgü modelleri yapılışına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz.

Çilek Örgü Modeli Nasıl Örülür?

Örnek sizcede çok güzel değil mi. Her örgü modelinde harika durur. Şallar, yelekler, battaniyeler örebilirsiniz. Öreceğiniz örgüye göre iplerinizi belirleyerek yapabilirsiniz. Örgüyü ördükten sonra gerdirme işlemi yapabilirsiniz. Çok daha güzel olacaktır örgüleriniz. Yelek ördüğünüzde birleştirme işlemi yapmadan önce gerdirme yapıp daha sonra dikebilirsiniz. Örgüde gerdirme nasıl yapılır sizlere videolu olarak hazırladık. Heme altta bulabilirsiniz.

Gerdirme işleminin nasıl yapıldığını yukarıda gördük. Kolay bir teknik ve her örgünüze uygulayabilirsiniz. Özellikle şal modellerinde. Bu güzel teknikle örgüler ütülenmiş gibi oluyor. Ütü izi olmadan.

Ajurlu Çilek Örgü Modeli Yapılışı 2

Ajurlu Çilek Örgü Modeli Yapılışı 1

Ajurlu çilek örgü modeli yapılışı bittiğinde nasıl görünüyor hemen üstte gördük. Harika duruyor. Şimdide ayrıntılı bir şekilde yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler