Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Turda Göz Alıcı Şal Nasıl Örülür?

Örgü şal modellerine yeni bir tarif ekliyoruz. 3 turda şalı tamamlıyoruz. Ve istediğimiz uzunlukta örüyoruz. Baktüs şal modelleri, omuz şal modelleri olarak en sevilen şallardan biri olan fıstıklı şal modelini örebilirsiniz. 3 turda göz alıcı şal nasıl örülür detaylı anlatımı videoda. Alize iplerle veya beğendiğiniz farklı iplerle şalı kolayca örebilirsiniz. Üçgen örgü şal modelleri ve yapılışı boyutları ayarlanarak istenilen her boyutta örülebilir. En güzel ölçüyü şalı örerken omuzlarınıza ölçerek belirleyebilirsiniz. Daha kısa örerek örgü boyunluk modelleri, baktüs şal yapımı olarak örebilirsiniz. El örgü şal modelleri ve yapılışı için renk seçeneği oldukça fazla. Alize iplerin çeşitleri de fazla. Simlisi var, pullusu var, sadesi var. Sizde şala beğendiğiniz renklerle örebilirsiniz. 3 turda göz alıcı şal nasıl örülür öğrenelim.

3 Turda Alize İple Şal Yapılışı

Şal kenar oyası modelleri olarak kenarında da aynı deseni uyguladığımız çok hoş bir örnek hazırladık. Her boyutta örülecek ister günlük kullanımda ister çeyizlik şal modelleri olarak örülecek en güzel örneklerden. Sizde isterseniz şal kenarında farklı desen uygulamaları yapabilirsiniz. Genelde şallara en kolayından püsküller ekliyoruz. Aynı renkle şalı püsküllerle tamamlıyoruz.

3 Turda Göz Alıcı Şal Nasıl Örülür? 2

3 Turda Göz Alıcı Şal Nasıl Örülür? 1

Şalı örmek için 2,5 mm tığ kullanıyoruz. Alize iplerle veya farklı iplerle örebilirsiniz. İp miktarı ise şalda kullanacağımız ölçüye göre değişecektir. Örgü şal modelleri nasıl yapılır yeni örneklerin anlatımıyla devam edeceğiz. Şimdi 3 turda göz alıcı şal nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler