Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Lif Modelleri

Takım olarak yapacağınız lif modellerine güzel bir örnek daha. Çeyizlerde artık takımlar çok popüler, çok örülüyor. Damat bohçası, gelin bohçası hazırlayacaksanız takım lif modellerinden örebilirsiniz. Takım lif modelleri yapımı için sizlere yapılışından bahsettiğimiz herhangi bir modeli kullanabilirsiniz. Nazar boncuğu lif örneğini takım olarak yapabilirsiniz. Midye kabuğu lif yapımı videolu  modeli de. Lif örneklerinde dilediğiniz modeli kullanabilirsiniz takım için. Kare, yuvarlak birde uzun ördüğünüzde şık bir takım olacaktır.

Ay Çiçeği Modelleri

Lif sever takipçilerimiz için yepyeni bir lif anlatımı daha. Modelimizin daha evvelden uzun versiyonunu paylaşmıştık siz değerli mimuu takipçileri ile. Bugünde yuvarlak modelini paylaşıyoruz. İsterseniz takım yapın isterseniz de sadece tekli olarak örün seçim sizin. Üç sıra lale uygulaması yaptığımız modelimiz ayçiçeği görünümü alıyor.
Sizler için daima en yeni modelleri araştırdığımız için uzun modeline ek olarak yuvarlak modelininde büyük bir heyecanla sizlere sunuyoruz. 7 numara tığ modelimize uygun dilediğiniz renklerle örebilirsiniz. Orta göbekten sekiz fıstıkla başlayıp aralara iki zincir çekerek başlıyoruz. İkinci sırada her araya iki tane fıstık yapıyoruz aralar yine iki zincirle. Üçüncü sırada iki araya iki fıstık yapıp tek seferde çekiyoruz aralara üç zincir ve dördüncü sırada yaprak uygulaması yapıyoruz.

laleli ayçiçek lifi

laleli ayçiçek lifi 2

Dilerseniz videomuzu izleyip keyifle örelim.

Benzer İçerikler
One thought on “Yuvarlak Lif Modelleri”
  1. liliana mabel dedi ki:

    muy novedoso y bonito centro de mesa!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler