Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yılbaşı Masa Dekorasyon Fikirleri

Geyikler, çam kozalakları, mumluklar, çelenkler, yılbaşı ağaçları, çam dalları, kokina çiçeği… Yılbaşı denince aklımıza genelde bunlar geliyor. Bugün yılbaşı masa dekorasyon fikirleri hazırladık. Kırmızı, yeşil, beyaz renkleriyle çok güzel dekorasyonlar hazırlıyoruz. Gerçek çam ağaçları değil de yapay olanları kullanıyoruz. Masa dekorasyonunda çam dalları, geyik figürleri, mumlar, kozalaklar kullanabiliriz. Birazdan aşağıda hazırladığımız galeride çok güzel örneklerini göreceğiz. Yine önceki içeriklerde masa düzeninde veya ev dekorasyonunda kullanacağımız kendin yap projelerinden bahsetmiştik. Mesela kanaviçe etamin örneklerinden yılbaşı ağaç pano modelleri var, kanaviçe etamin yeni yıl şablonları hazırladık. Havlu, pano, bebek kıyafetleri gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. El yapımı yılbaşı hediyelik fikirleri var. Örgü çam ağaçları yapımı, örgü kar küresi, cam kavanozdan kar küresi yapımı var. İnceleyebilir beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz. Yeni yıl masa düzenleme ve dekorasyon fikirlerinde de kullanacağınız çalışmalar var. Mesela yılbaşı ağacı yapımı fikirleri çok beğeneceğiniz projeler arasında. Masalarınızda veya evinizin diğer köşelerinde kullanacağınız çalışmalardan. Yılbaşı noel çelenkleri ve yapılışı kozalaktan, çam dallarından, hasır iplerden, kuru meyvelerden yapılmış kapı süsleri var. Mutlaka incelemelisiniz. Eğer hazırsanız yılbaşı masa dekorasyon fikirlerini inceleyelim.

Yemek Masa Süsleme Örnekleri

Yılbaşında sevdiklerimizle birlikte yeni seneye girerken birlikte olmak isteriz. En güzel yemekleri, tatlıları yapar çağırır muhabbet dolu sevgiyle yemeğimizi yeriz. Yeni sene için en iyi dileklerimizi iletiriz. Bugün en güzel masa düzenlerinden fikirler hazırladık. Yılbaşı için hazırlayabiliriz. Yada biraz daha değişiklikler yaparak ramazan sofralarında, özel gün davetlerinizde, ailenizle yemek yediğinizde hazırlayabilirsiniz.

Yılbaşı masa dekorasyon fikirlerinden önce bir video ile nasıl hazırlayabiliriz izleyelim.

Sıra geldi en güzel örnekleri incelemeye. Sadece masa düzeni değil konsol, güzel bir evde köşe gibi hazırlıklar yapabiliriz. İşte örnekleri.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler