Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Bere Modelleri

Herkese Merhaba. Yine çok hoşunuza gidecek bir galeri hazırladık. Örgü bere modelleri. Yapan arkadaşlara fikir vermesi adına paylaşıyoruz. Aslında hepsi aynı teknikle örülüyor. Tepeden başlanıp sık iğne, tekli trabzan veya trabzan yapılarak örülüyor. Sihirli halka ile başlanıp içine 6 sık iğne yapılıyor. Veya trabzan, tekli trabzan. Sonra ilk turda her ilmeğe iki kez batılıyor. Sonraki turlarda bir ör bir arttır, iki ör bir arttır, üç ör bir arttır …. olarak devam ediyor. Taki istenilen uzunluğa gelene kadar. İstenilen uzunluğa eriştiğiniz zaman artırma yapmadan örmeye devam ediyorsunuz. Tur sayılarını öreceğiniz büyüklüğe göre ayarlayabilirsiniz.

Sizlere daha önce galeride de bulunan bazı şapka modellerinin yapılışını paylaşmıştık. Çizgi film kahramanlarından , animasyon film karakterlerine kadar. Mesela çizgi film karakterlerinden eeyore bere modeli yapımını anlatmıştık. Animasyon film kahramanlarından olan çılgın hırsız filminin oyuncularından minion bere yapımını da anlatmıştık. Tabi meşhur oyun olan angry birds bere yapılışını unutmayalım. Daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Galeride baykuş şapka modellerinden, minion şapka modellerine , çiçekli şapka modellerinden , uğur böcekli şapka modellerine, uzun kuyruk şapka modellerinden , spiderman şapka modellerine tam 170 örgü şapka modeli var. İyi seyirler dilerim.

 

Benzer İçerikler
One thought on “Yeni Bere Modelleri”
  1. Neriman dedi ki:

    Ellerinize sağlık çok güzel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler