Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Şal Tarifi

Örgü şal modellerine yeni bir örnek ekliyoruz. Yeni başlayanlar için kolay şal tarifi. Alize iplerle ördüğümüz şalı birçok iple örebiliriz. Üçgen şal modellerini istediğimiz boyutlarda istediğimiz renklerle örebiliriz. Örgü şal modelleri anlatımı yabancı örgü modellerinden. Ellerini takip ederek rahatlıkla örebiliriz. Şalı tamamladığımızda içinde örgü çiçek desenleri oluşuyor. Çiçek desenlerinin orta kısmına inciler dikebiliriz. Şalı tamamlayacaktık. Baktüs şal yapımı olarak örebilirsiniz. Baktüs şalı kısa örerek örgü boyunluk modelleri olarak kullanabilirsiniz. Daha önce paylaştığımız yeni kalp örgü şal tarifi çok beğeneceğiniz örgü üçgen şal modellerinden. Üçgen olarak ördüğümüz yeni modelin tarifine geçeceğiz. Örgüye yeni başlayanlar ve kendine yeni şal modelleri arayanlar için güzel bir örnek hazırladık. Hadi nasıl örülüyor öğrenelim.

Örgü Şal Modelleri Açıklamalı

Videolu anlatımlı güzel bir şal tarifi hazırladık. Yeni başlayanlar için kolay şal tarifi. Üçgen olarak ördüğümüz modellerden. Boyutlarını ise istediğiniz gibi örebilirsiniz. Şal her boyutta örülebilecek tariflerden. Elinizde olan ip miktarı, örmek istediğiniz ölçü, kullanım şekline göre boyutları belirleyebilirsiniz. Model oldukça basit. Olağanüstü görünüyor. Kolay örülür ve hızlı ilerler.

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Şal Tarifi

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Şal Tarifi 2

Yeni Başlayanlar İçin Kolay Şal Tarifi 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Kabartmalı 3 boyutlu gibi duran örgülerden. Alize iple 3 mm tığla örülmüş kolay şal için birazdan videoya geçiyoruz. Videodan detayları öğrenip hemen örmeye başlayabiliriz. Yeni başlayanlar için kolay şal tarifi için hemen anlatıma geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler