Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Başlayanlar İçin Kimono Yelek Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün muhteşem bir model var. Şerit çiçekleri birleştirerek çok güzel örgü yelek modelleri örüyoruz. Yeni başlayanlar için kimono yelek yapılışı. Tek renk veya çok renkli olarak örebilirsiniz. Şeritlerin uzunluğunu ayarlayarak yelek boyunu dilediğiniz gibi uzatabilir veya kısaltabilirsiniz. Örgü kimono modelleri çok hoşunuza gidecek türden.

Şeritli çok güzel örgüler örmüştük. Yine önceki içeriklerimizden o modelleri bulup inceleyebilir daha sonra örgülerinize, yelek, hırka yapımında kullanabilirsiniz. Mesela çiçekli şerit dantel yapılışından bahsetmiştik. Günlük veya çeyizlik olarak çok güzel yelekler örebilirsiniz. Örgü kimono yapılışında vintage şerit hırka yapılışı örneğini de kullanabilirsiniz. Şimdi yeni model olan yine bebek örgüleri dahil birçok modelde kullanacağımız tığ işi örneğin anlatımına geçelim.

Kimono Yelek Nasıl Örülür?

Belinde kemeriyle çok hoş duran harika bir Yelek. Ayrıca örgü hırka modellerinde, yazlık örgü modellerinde de kullanabileceğiniz bir örnek. 2 renk kullanılarak örülen yelekte dilediğiniz kadar renk kullanabilirsiniz. Her şeritte farklı renkler kullanarak düz bebek battaniyesi, örgü yatak örtüsü modelleri örebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Kimono Yelek Yapılışı

Yelek çok hoş duruyor. Örülmeye değer. Küçük kızlara, genç kızlara, kendinize… Herkese örebilirsiniz. İlk olarak yeleğin nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Son olarak ise yeleğin kemerini nasıl örebiliriz anlatan videoya geçelim. Böylece yeni başlayanlar için kimono yelek yapılışını tamamlamış oluruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler