Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma İğne Oyaları

İğne oyası öğrenmek istiyorum diyen herkes için çok güzel çiçekli iğne oyası modelleri yapılışı hazırladık. Yazmalarınız çiçek açacak. Sesli, videolu ayrıntılı anlatımla iğne oyası modellerini yapmak daha kolay. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. İğne oyası yazma modelleriniz için iğne oyası havlu kenarı modelleri için uygulayabilirsiniz. İğne oyası mutfak havlu kenarları için de uygun bir model. Kullanacağınız havlu veya yazmanın içinde bulunan renklerde yapabilirsiniz çiçekleri. Veya uygun renk ile kombinleyerek yapabilirsiniz. Dantel örnekleri de hiç modası geçmiyor ve dantel havlu kenarları için çok uygun. Daha fazla hobi ile ilgili birçok modelin anlatımını bizde bulabilirsiniz.

Yazma İğne Oyaları 4

İğne Oyası Modeli Videolu Anlatım

Çiçekli çok zarif bir modelin yapılışını ayrıntılı videolu olarak hazırladık. Modeli çıkartırken aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. İğne oyası modellerini çeyiz hazırlığında iseniz çeyizleriniz için yapabilirsiniz. İğne oyası örnekleri yapıp satış yapan birçok takipçimiz var. Sizde evde sizlerle paylaştığımız modelleri yaparak ve ilerleterek evde satış yapabilirsiniz. İğne oyasının hiç modası geçmiyor. Gün geçtikçe çok güzel modeller ortaya çıkıyor.

Yazmalarınız için , havlularınız için ve kenar oyası için kullanacağınız çok şık bir model. Herkese bol hobili günler dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler