Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yakadan Başlama Yazlık Süveter Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden yazlık örgü modeli olarak örüp kullanabilirsiniz. Yakadan başlama yazlık süveter yapılışı simli iplerle örülmüş bir model. Yaza uygun iplerle örebilirsiniz. Örgü süveter modelleri çok güzel. Kışın da gömlek üzerinde kullanabilirsiniz. El örgü süveter modelleri kolay ajurlu örgü modellerinden. Parça ipleri değerlendirmek için güzel bir örnek. Motifli süveter modelleri örebilirsiniz. Bu sezon örgü süveter modelleri, örgü çantalar, motifli hırka modelleri çok moda. Sizde sevdiğiniz motiflerle süveterler örebilirsiniz. Yuvarlak motifli süveter yapılışı çok beğeneceğiniz dantel örneklerinden. Dantel ipleri ile merserize iplerle pamuklu iplerle örülebilecek en güzel örgülerden biri. Yakadan başlama örgü modellerinde isterseniz kollara devam ederek örgü kazak modelleri olarak örebilirsiniz.

El Örgü Süveter Modelleri Kadın

Simli iplerle örülmüş kolay ve şık bir süveter tarifi. XS bedenden 5XL kadar ölçüleri verilmiş bir süveter. Kendi bedeninize uygun ölçülerde örebilirsiniz. Genç kızların çok beğeneceği yakadan başlama yazlık süveter yapılışı. Kolay bir model. Hem şemasını hem de videosunu izleyerek süveteri örebilirsiniz.

Yakadan Başlama Yazlık Süveter Yapılışı 1

Yakadan Başlama Yazlık Süveter Yapılışı

3, 25 mm tığla ve bu tığla uyumlu simli iple örülmüş bir süveter. 3, 25 mm tığla ördüğünüzde XS beden için 96 zincir çekerek başlıyoruz. Diğer bedenler için sırasıyla 106, 106, 118, 138 zincir çekerek başlıyoruz. Farklı tığ ve farklı iplerle örüldüğünde ölçüler farklılık gösterebilir. Bunu dikkate alarak örgülerinizi örebilirsiniz.

 

Yakadan Başlama Yazlık Süveter Yapılışı 2

Yakadan Başlama Yazlık Süveter Yapılışı 4

Yakadan Başlama Yazlık Süveter Yapılışı 5

Çok güzel duruyor. Kolay ve şık. Kazak olarak da çok şık durur. Kollara devam ederek kazak olarak örebilirsiniz. Şimdi yakadan başlama yazlık süveter yapılışını videodan izleyelim.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/red-heart-zig-zag-crochet-top/RHC0140-028823M.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler